Ayrancının kefili bozacı!

Kılıçdaroğlu’na, Erdoğan’a olan kinini bilemede işe yarar kimi sözleri söyleten fondaş Karar gazetesinin, yeni bir şeyler denediğini söylemiş ve kindar iki yazarının yazıları üzerinden...

Kılıçdaroğlu’na, Erdoğan’a olan kinini bilemede işe yarar kimi sözleri söyleten fondaş Karar gazetesinin, yeni bir şeyler denediğini söylemiş ve kindar iki yazarının yazıları üzerinden başlatılan, Kılıçdaroğlu’nu güzelleme yarışını buna örnek olarak vermiştim.

Karar’ın başka elemanları da mezkûr yarışa katılmak suretiyle beni haklı çıkarmakla kalmadılar, yürüyen merdivenleri tersten çıkmaya çalışan Kılıçdaroğlu’ndan elde ettikleri malzemeyi, yine onun değiştirmesine fırsat vermeden kullanabilmek için, deyim yerindeyse onu deli güder gibi gütmeye de başladılar.

Örneğin, onlardan biri “Kemal Bey’e helalleşme yolculuğunda adres önerileri”yle, daha önce yapılan güzellemeleri sollayarak, proje gereği sorumluluk aşkıyla arzulanmış çobanlıkta başa yerleşti.

Hem öyle bir yerleşti ki, güzellemede hızını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mustafa Cemil Efe’nin ‘Cevher’i 30 Kasım 2021 | 56 Okunma İbnü’l-Arabî’den seçilmiş sözler 27 Kasım 2021 | 330 Okunma Fitne karıncasını kanatlandırmak 25 Kasım 2021 | 109 Okunma Helalleşme açılımı aslında kimin derdi 23 Kasım 2021 | 162 Okunma ‘Nas’ kelimesi nasıl ‘Nâs Sûresi’ oldu? 20 Kasım 2021 | 736 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar