Galatasaray Adası!..

Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Adası sorununu, “Galatasaray Kulübü üyesi olduğu hâlde”, Galatasaray Genel Kurullarının kararları ortada iken, “fiilî şagil olarak yıllardır kullanan”...

Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Adası sorununu, “Galatasaray Kulübü üyesi olduğu hâlde”, Galatasaray Genel Kurullarının kararları ortada iken, “fiilî şagil olarak yıllardır kullanan”, adanın adını “SUADA” olarak değiştiren, “nohut çekirdek parası kiralar” ödeyerek, milyon dolarlar kazanan ve de “Çıkmam da, çıkmam” diye tutturan, bunun için “Her yolu deneyen” bir ‘Zat-ı Muhterem’ ile “uzlaşarak çözeceğim” demiş, camiada “kulaktan kulağa” söyleniyor, inanamadım.
Gerçi, “bir basın toplantısı sırasında buna benzer’ bir cümle kullandığınız GS TV ekranlarından kulağıma gelir gibi olmuştu ama, “Herhâlde yanlış duydum” demiştim, kendi kendime; galiba ve şimdi anlıyorum ki, “Yanlış duymamışım!..”
Bakınız sevgili Cengiz Başkan, “SUADA ve BU ADA” konusunda “en çok yazı yazan, araştıran, öğrenen” gazetecilerden biri olarak, size diyorum ki; “Eğer, kendinizi ve adınızı, REINA masaları ve SUADA Havuzbaşı dedikodularına abone etmek istemiyorsanız”, ki sizi tanıdığım kadarı ile “değil abone etmek, en ufak bir ilişki kurulmasını bile istemezsiniz”, lütfen ve lütfen “unutun”, o ‘Zat-ı Muhterem’ ile uzlaşma masasına oturmayı ve de ona “uzlaşmak için isteyeceği parayı pazarlık ederek” vermeyi!..
Kimler olduklarını tahmin edebiliyorum, sizi “suret-i haktan görünerek” bir “uzlaşma havuzuna itmeye” çalışanların, bilmem ki, tam olarak “ne yapmak istediklerini” görebiliyor musunuz?..
Bakınız, “Galatasaray Adası konusunda 3 dava yürüyor” ve de “Galatasaray Kulübü lehine” sürüyor; bu davaların takibini “ehil ellere veriniz” ve sonunu bekleyiniz.
Zaten “Bu mevsim geçti”, sonra kış geliyor, “gelecek yaza daha çok vakit var”; davalar biter, kazanılır ve “Ada, Galatasaray Kulübü tarafından yönetilmeye başlar”, sonrasında da “yasal olarak ne yapılabiliyorsa, o yapılarak” Galatasaray üyelerinin kullanımına açılır!..
Ve de hem sizin, hem arkadaşlarınızın “temiz isim ve kişiliklerine de, fısıltı gazeteleri ile sosyal medya üzerinden yayılacak lekeler düşm...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fatih Hoca’dan “G.Saraylılık” dersi!.. 22 Ocak 2020 | 0 Okunma Arda’yı alın!.. 18 Ocak 2020 | 107 Okunma VAR’a bile kurulan TUZAK!.. 17 Ocak 2020 | 90 Okunma Ali Koç, titre ve kendine dön!.. 15 Ocak 2020 | 147 Okunma İkinci yarı Galatasaray’ı!.. 11 Ocak 2020 | 135 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar