‘Erzurum Gecesi’nin karaları!..

Galatasaraylılar diyor ki; “Hakem bizi yakacaktı, Falcao ‘sarı kartlık bile bir hareket yapmamıştı’ kırmızı kartla oyundan atıldı!..” Haklılar!..

Galatasaraylılar diyor ki; “Hakem bizi yakacaktı, Falcao ‘sarı kartlık bile bir hareket yapmamıştı’ kırmızı kartla oyundan atıldı!..”

Haklılar!..

Erzurumsporlular diyorlar ki; “Hakem bizi yaktı. Galatasaray’ın ilk golünde, Babel’in üst üste yaptığı üç faulü de vermedi, gitti gol oldu. Son dakikada da yüzde yüz penaltımız verilmedi, mağlup edildik; nerede hakem ve nerede VAR’ın başındaki hakemler?..”

Haklılar!..

Çıkarılan “kırmızı kart” öncesinde çalınan bir düdük, yukarıda anlatılan çalınmayan “facia” iki düdükle beraber, “maçın sonucunu doğrudan etkileyen” hatalı kararlar içinde “başrolü” aldılar ve hakemler de sınıfta kaldılar!..
Buraya kadar “haklının hakkını arayan, haksızlık yapılana neden yapıldığını ortaya koyan” bir tabloyu yazdık. “Sahada bu büyük hataları yapan” ve “VAR’da da yapanları uyarmayan” hakemler için elbette “gereken” yapılacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şaşkınlar çare arıyor!.. 27 Kasım 2020 | 51 Okunma Galatasaray takımı? 25 Kasım 2020 | 164 Okunma Cengiz, aday olacak mı? 21 Kasım 2020 | 89 Okunma Şenol Hoca'ya mesajımdır!.. 20 Kasım 2020 | 242 Okunma Evet; Cengiz'in zaferi bu!.. 18 Kasım 2020 | 152 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar