Ekrem İmamoğlu Tunç Soyer'i neden aramalı?

Dünkü yazım Ekrem İmamoğlu'na sitemle başlıyordu. Hepsi de bence çok onurlu bir amaç için mücadele eden hayvan hakları sivil aktivistleriyle konuşma üslubu beni hayal kırıklığına uğratmıştı..

Kendisini ziyarete gelen aktivistlerden İlker İnmez'e "İsterseniz soğukta yatabilirsiniz" demesini ben CHP tabanının, hatta eşi Dilek İmamoğlu'nun da tasvip etmeyeceğine inanıyorum. Esasen İmamoğlu 81 atın adeta toplu katliam gibi salgın hastalıktan ölmesi sebebiyle bu konu gündeme geldiğinde problemi atlı faytonlar yerine elektrikli faytonları getirerek kökten çözebilirdi. Ben Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün de bu karara destek olacağını düşünüyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu saldırılar ne anlama geliyor? Hem Semih Yalçın hem de Selçuk Özdağ'la konuştum... 16 Ocak 2021 | 2.566 Okunma Kimler ne zaman aşıya ulaşacak? Evde ya da özel hastanede aşı seçeneği var mı? Koruyuculuk yüzdesi ne? Merak ettiğiniz tüm detaylar… 14 Ocak 2021 | 3.211 Okunma Öğretmenler de yüz yüze eğitime dönülsün istiyor 12 Ocak 2021 | 1.262 Okunma Okulları kapalı tutarak bir nesli mahvetmek üzereyiz 11 Ocak 2021 | 1.778 Okunma Siyaseti karıştıran ziyareti SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na sordum 09 Ocak 2021 | 3.392 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar