Diriliş Belhanda

Haftanın maçında ilk yarı vasat bir futbol oynandı. Kadroları iyi olan iki takım, bu kadroların altında bir futbol kalitesi sundu. Beklentinin altında oynayan iki takım arasında iyi olan tarafsa Galatasaray’dı.

Haftanın maçında ilk yarı vasat bir futbol oynandı. Kadroları iyi olan iki takım, bu kadroların altında bir futbol kalitesi sundu. Beklentinin altında oynayan iki takım arasında iyi olan tarafsa Galatasaray’dı. Topu daha iyi kullandılar. Ancak Başakşehir ceza sahası içinde penaltı dışında, ‘ki o da bir duran top sonrası yüksek toptu’, tehlike oluşturamadı.

Rakip ceza sahası ve tehlike demişken Başakşehir bırakın bu iki kelimeyi aynı cümlede kullanmayı, düşünmediler bile. İlk yarı boyunca sanki karşıda kale yokmuşcasına oynadılar.

Galatasaray’da Arda Turan çok motive oynuyor ve bu yaz transferinin en önemli hamlesi. Fakat en büyük kazanım Emre Kılınç. Saha içerisinde geçen sene Ömer’in oynadığı pozisyonda yer alıyor; bu pozisyonda takıma hem kalite katıyor hem de takımın daha ileride oynamasını sağlıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oyun bozuldu 05 Ekim 2020 | 95 Okunma Gerileme devri! 02 Ekim 2020 | 135 Okunma As oyuncularla turladı 25 Eylül 2020 | 129 Okunma Diriliş Belhanda 21 Eylül 2020 | 164 Okunma Rahat galibiyet 13 Eylül 2020 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar