Emperyalistlerin etki ajanları/1

Asrımızda kullanılan “Etki Ajanlığı”, emperyalistlerin icad ettikleri bir meslektir. Etki ajanlığı; bizim içimizden ya da bizden gibi görünen ama aslında karşı tarafa hizmet edip bizi arkadan vurmaya...

Asrımızda kullanılan “Etki Ajanlığı”, emperyalistlerin icad ettikleri bir meslektir. 

Etki ajanlığı; bizim içimizden ya da bizden gibi görünen ama aslında karşı tarafa hizmet edip bizi arkadan vurmaya çalışanların yürüttüğü psikolojik algı operasyonlarının yekûnüdür. 

Etki ajanlığı, sadece Türkiye değil, dünya gündeminde olan bir meseledir.

Etki ajanlığının amacı; ferdleri, kitleleri, halkları, devletleri, emperyalistlerin emelleri doğrultunda kontrol etmek, algı operasyonlarıyla sevkü idare etmektir. 

Dünya üzerindeki her türlü kitle iletişimini kontrol eden “Echolon Ağı”, uzaydan her türlü görüntüyü sağlayan uydu sistemleri, klasik casusların tüm işlevini fazlasıyla üstlenmiş durumda. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vicdanın sadakası 28 Eylül 2022 | 38 Okunma Allah’a güvenmeyenlerin güvenlikleri olmaz 21 Eylül 2022 | 76 Okunma Türkiye’de İslâm karşıtlığının yaygınlaşması 14 Eylül 2022 | 236 Okunma Müslümanlardaki şuur yetmezliği/2 07 Eylül 2022 | 127 Okunma Müslümanlardaki şuur yetmezliği/1 31 Ağustos 2022 | 88 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar