Şimdi sıra başarıyı yönetmekte...

Yakın tarihimizin en kısa sürede sonucu netleşen seçimini yaşadık. Ekrem İmamoğlu’nu kutluyoruz. Onun şahsında Türkiye çok şey kazandı.

Her şeyden önce; demokrasinin en önemli ilkelerinden biri olan seçimle gelen seçimle gider ilkesi bir kez daha yaşama geçti. Zira, sokakta şu düşünce hâkimdi:
Mademki seçimi yenileme kararı aldılar, bunlar kaybedecekleri seçime girmezler. Ne yapıp edip alacaklar!
Bu önyargının yenilmesi önümüzdeki dönemde yepyeni ufuklar açacak.
Bugünden itibaren her şeyin güzel olmaya başlaması için büyük bir mücadele süreci başladı. Emek vermeye değer yepyeni bir dönem.

***

Dün seçim sonuçlarını ilk AKP medyası kamuoyuna duyurdu! Saat 18.00 sıraları... Yayın yasağı devam ettiği için ilk bilgiler kısıtlı paylaşılıyor... AKP medyasında şunlar konuşuluyor:
- Aslında İmamoğlu’nu gereksiz yere öne çıkardılar. Ortaya atılanlar doğru olsa bile propaganda stratejisi açısından doğru değildi...
- Aslında sadece İstanbul konuşulsa Binali Bey kazanırdı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Denizli’nin okurları... 13 Ekim 2019 | 40 Okunma Gar katliamı Suriye bataklığının sonucudur! 10 Ekim 2019 | 2.575 Okunma ABD , Suriye’nin neresine çekilir? 09 Ekim 2019 | 3.387 Okunma Bir gece ansızın... 08 Ekim 2019 | 2.707 Okunma MİT’in açılımı, Muhalefeti İmha Teşkilatı mı? 06 Ekim 2019 | 2.510 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar