Yiğit Bulut sahalara döndü!

Çok açık konuşayım, bu köşe öksüz kalmıştı!  Ne bir ses ne de haber gelmiyordu artık Yiğit’ten… Bulut’tan nem mi kapmıştı? Öyle kalakaldım deli hasretiyle ben…

Ve beklenen gün geldi. Sayılı gün çabuk geçti. Yiğit Bulut sahalara döndü. Lakin kendisi bana bu saadeti çok gördü. Twitter’dan mesaj atmış, beni de yasaklamış.

★★★

Varsın yasaklasın, sonunda konuşma ambargosu kaldırıldı ya! Biz de çok kırdık onu… Kimi AKP’ye ithafen “diktatör olma yolunda ilerleyen arkadaşlar” kelimelerini kullandığı eski yazılarını örnek gösterdi. Kimi “jöleli” dedi! Jöle süremez mi? Taş mı yesin saç jölesi üreticileri?
Haberi alınca attığı tweet’i görmek için mecburen başka hesap açtım. Çok heyecanlıydım. Girdim, baktım. Twitter hesabının künyesinde “Cumhurbaşkanı başdanışmanı-Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi” yazıyordu.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kime teşekkür ediyoruz? 24 Ağustos 2019 | 871 Okunma Türkiye’ye niye yatırım yapsınlar? 21 Ağustos 2019 | 554 Okunma Aslan miyav dedi Memur-Sen kükredi! 20 Ağustos 2019 | 1.233 Okunma Yazlık Saray’a 170 metre iskele! 19 Ağustos 2019 | 995 Okunma Buraya kadarmış Venezuela aşkı! 17 Ağustos 2019 | 765 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar