Yiğit Bulut sahalara döndü!

Çok açık konuşayım, bu köşe öksüz kalmıştı!  Ne bir ses ne de haber gelmiyordu artık Yiğit’ten… Bulut’tan nem mi kapmıştı? Öyle kalakaldım deli hasretiyle ben…

Ve beklenen gün geldi. Sayılı gün çabuk geçti. Yiğit Bulut sahalara döndü. Lakin kendisi bana bu saadeti çok gördü. Twitter’dan mesaj atmış, beni de yasaklamış.

★★★

Varsın yasaklasın, sonunda konuşma ambargosu kaldırıldı ya! Biz de çok kırdık onu… Kimi AKP’ye ithafen “diktatör olma yolunda ilerleyen arkadaşlar” kelimelerini kullandığı eski yazılarını örnek gösterdi. Kimi “jöleli” dedi! Jöle süremez mi? Taş mı yesin saç jölesi üreticileri?
Haberi alınca attığı tweet’i görmek için mecburen başka hesap açtım. Çok heyecanlıydım. Girdim, baktım. Twitter hesabının künyesinde “Cumhurbaşkanı başdanışmanı-Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyesi” yazıyordu.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beraber yürümemiş miydiniz siz o yollarda? 09 Aralık 2019 | 1.328 Okunma Vakıfbank’ın akıbeti İş Bankası’dır niyeti! 07 Aralık 2019 | 872 Okunma Enflasyonda sepet havası 04 Aralık 2019 | 835 Okunma Büyümüş de küçülmüş! 03 Aralık 2019 | 594 Okunma Neyle yapacaklar Kanal İstanbul’u? 02 Aralık 2019 | 1.041 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar