Ucuza telefon alma rehberi

Son dönemde dolar kurunun da etkisiyle akıllı telefonlar cep yakıyor. Ancak, daha fazla ödemeden ihtiyaca göre telefon almak da mümkün. Peki en iyisi pahalı olan mı? İhtiyaç nasıl belirlenmeli? Banka kredisi mi, kontratlı alım mı?

İşte ucuz telefon alma tüyoları...

Türk halkı 2-3 yılda bir telefon değiştiriyor. Gençlerde bu 1 yıla kadar düşüyor. Son dönemde artan fiyatlarla bu süre uzasa da halen çok erken telefon değiştirme modası hakim. Çünkü her çıkan yeni model cezbediyor. Buna karşılık, tasarruf yapmanın gerekli olduğu bir dönemden geçiyoruz. O yüzden benzer özellikteki telefonlara daha fazla para ödemeyin. Ödeyecekseniz de bu önerileri dikkate almanızda fayda var.

İHTİYACINIZI BELİRLEYİN

Öncelikle telefonun özelliklerini ihtiyacınız olanla sınırlayın. Bu yollla gereksiz özellikler için boşuna para harcamaktan kurtulursunuz. Peki ihtiyaç nasıl belirlenir ve en uygun cihaz ne zaman, nasıl ve nerelerden satın alınır?

SAKIN ACELE ETMEYİN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siber mühendis altın değerinde 27 Ekim 2020 | 202 Okunma Teknolojik israf 24 Ekim 2020 | 72 Okunma Bedava internet yağmuru 17 Ekim 2020 | 279 Okunma iPhone 12 çıktı, eskiler ucuzladı 16 Ekim 2020 | 247 Okunma Şarj süresini uzatmanın 10 püf noktası 12 Ekim 2020 | 631 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar