Kraliçe'ye zenci torun mu geldi?

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in torunu ve Galler Prensi Charles ile hüzünlü hayatı 1997'de Paris'te bir trafik kazasında son bulan Lady Diana'nın oğlu Prens Harry önceki gün baba oldu...

Biz burada seçim meselesi ile uğraştığımız sırada İngilizler de Harry ile karısı Amerikalı sabık oyuncu Meghan Markle’ın doğacak çocuklarının kız mı yoksa erkek mi olacağını tahmin derdine düşmüşlerdi. Kraliyet gelenekleri bebeğin cinsiyetinin önceden açıklanmasına izin vermediği için tahminler almış başını yürümüştü, ağırlık çocuğun kız olacağı yolunda idi ve Markle’in bir erkek doğurması kamuoyunun nerede ise yarısını hayal kırıklığına uğrattı.

Saraydan yapılan açıklamada da bir tuhaflık vardı; “Sussex Dükü ve Düşesi” unvanını taşıyan Harry ile Meghan’ın bir erkek çocuk sahibi oldukları duyuruldu, o kadar! Ne çocuğun nerede dünyaya geldiği söylendi, ne de isminin ne olacağı!

Bu konuda bugün belki bir açıklama yapılacaktır ama muamma bebeğin dünyaya gelişinden sonraki iki gün boyunca devam etti ve İngiliz gazetelerinin bir kısmı doğumun Windsor’daki sarayın bölümlerinden olan Fragmore’da, bir kısmı da Londra’daki Portland Hastahanesi’nde olduğunu yazdılar. Hattâ, “baba” olduğunu gazetecilere müjdelediği andaki heyecanı her hareketinden anlaşılan Prens Harry de bu konudaki soruları cevapsız bıraktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dost ve düşman böyle günlerde belli olur 14 Ekim 2019 | 4.690 Okunma Barış Pınarı'nın müneccimleri 12 Ekim 2019 | 28 Okunma Amerikan Büyükelçiliği, Twitter'deki olmayan hesabımı takip ediyormuş! 09 Ekim 2019 | 4.545 Okunma Prof. Zelzeleadis'in 26 Eylül depremi raporu 05 Ekim 2019 | 3.081 Okunma Muhtemel depremden sonra yağma ihtimalini unutmayalım! Toplanma alanlarında değil, evimizin önünde beklememiz gerekir! 03 Ekim 2019 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar