ÇOK OKUNAN YAZARLAR

ATAM

Yıkılmış bir imparatorluğun küllerinden yeniden inşa ettiğiniz Cumhuriyet’in, sizin tarafınızdan kurulan tek partisi olan CHP’yi size şikayet etmek istiyorum…Neden üyesi olduğun parti için mücadele etmeyip de bana şikayet ediyorsun diyecek olursanız, inanın yazarak, anlatarak elimden geleni yapmaya çalıştım halen daha da çalışıyorum .

Mesut Parlak
Mesut Parlak Sözcü Gazetesi
10 Ağustos 2018 | 3.1 K

Yıkılmış bir imparatorluğun küllerinden yeniden inşa ettiğiniz Cumhuriyet’in, sizin tarafınızdan kurulan tek partisi olan CHP’yi size şikayet etmek istiyorum…

Neden üyesi olduğun parti için mücadele etmeyip de bana şikayet ediyorsun diyecek olursanız, inanın yazarak, anlatarak elimden geleni yapmaya çalıştım halen daha da çalışıyorum. Ama partimin, yani sizin kurduğunuz partinizin göz göre göre, art niyetle içine sokulduğu durumu gördükçe üzüntüden kahroluyorum.

Şu anda yaşananları siz de görüyorsunuz. 9 seçimdir hiçbir başarı gösteremeyen ve son seçimde yüzde 22’lere düşen partinizi yönetenler büyük bir pişkinlikle yerlerinde oturmaya devam ediyorlar. Bu öyle bir pişkinlik ki, yönetim, kendi atadığı delege ağırlığına rağmen, yarıya yakın delegenin kurultay istemini yok sayıyor ve Sayın Genel Başkan’da, sadece A Takımını değiştireceğini ifade ediyor. ATAM, bu kurultay talebi dile getirilmese idi bu değişim düşünülecek miydi acaba?

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER