Özköşk kadar bile delikanlı olamadın Ahmet

Benim merak ettiğim, sen nasıl unutabiliyorsun?

Hafta sonu Maltepe'de toplanıp, yasalara uyarak, kırmadan dökmeden, medeni bir şekilde pandemi politikalarını eleştiren vatandaşlara günlerdir edilmedik hakaret kalmadı.


Üstelik her ağzını açan, protestocuların sayısının azlığından dem vuruyor... Bir avuçlarmış.


E o zaman bu korkunuzun, telaşınızın, hatta süslü sıfatlar alıp savunduğunuzu söylediğiniz değerleri bir süreliğine askıya almanızın sebebi ne?


84 milyon aynı şeyi düşünmek, söylemek zorunda mı?


Baksanıza, gösteriye nasıl izin verildi diye valiliğe sitem eden "solcu" Evrensel gazetesinin yazarı ile "Ya alana maskesiz girerlerse ''  diye söylenen "liberaller", "İslamcılar" birlikte saf tutuyor.

Düşünebiliyor musunuz... Medyada fikir ve ifade özgürlüğü denetimini kendine iş edinmiş "ebedi ombudsman" Faruk Bildirici bile mesleki itibarına jilet atmakta bir beis görmüyor...

Muhalefet ve hükümet yandaşı medyanın ortak karar almış gibi bu miting haberini görmemesini sorgulayacağına, Hürriyet'e mitingin haberini nasıl verirsiniz diye yükleniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Din ve aşı işleri birbirinden ayrılsın mı? 19 Eylül 2021 | 148 Okunma Bağışıklık borcunuzu ödediniz mi? 18 Eylül 2021 | 177 Okunma Kemal pop 17 Eylül 2021 | 619 Okunma Özköşk kadar bile delikanlı olamadın Ahmet 15 Eylül 2021 | 1.515 Okunma Kabul ediyorum medyada yalnızım 11 Eylül 2021 | 436 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar