Özköşk kadar bile delikanlı olamadın Ahmet

Benim merak ettiğim, sen nasıl unutabiliyorsun?

Hafta sonu Maltepe'de toplanıp, yasalara uyarak, kırmadan dökmeden, medeni bir şekilde pandemi politikalarını eleştiren vatandaşlara günlerdir edilmedik hakaret kalmadı.


Üstelik her ağzını açan, protestocuların sayısının azlığından dem vuruyor... Bir avuçlarmış.


E o zaman bu korkunuzun, telaşınızın, hatta süslü sıfatlar alıp savunduğunuzu söylediğiniz değerleri bir süreliğine askıya almanızın sebebi ne?


84 milyon aynı şeyi düşünmek, söylemek zorunda mı?


Baksanıza, gösteriye nasıl izin verildi diye valiliğe sitem eden "solcu" Evrensel gazetesinin yazarı ile "Ya alana maskesiz girerlerse ''  diye söylenen "liberaller", "İslamcılar" birlikte saf tutuyor.

Düşünebiliyor musunuz... Medyada fikir ve ifade özgürlüğü denetimini kendine iş edinmiş "ebedi ombudsman" Faruk Bildirici bile mesleki itibarına jilet atmakta bir beis görmüyor...

Muhalefet ve hükümet yandaşı medyanın ortak karar almış gibi bu miting haberini görmemesini sorgulayacağına, Hürriyet'e mitingin haberini nasıl verirsiniz diye yükleniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu havlu attı 26 Ocak 2022 | 3.929 Okunma Sezen Hanım meseleye bir de buradan bakın 24 Ocak 2022 | 3.367 Okunma Kripto nedir diye merak eden varsa... 23 Ocak 2022 | 668 Okunma Hormonlu portakal 22 Ocak 2022 | 1.547 Okunma Hatırlatma dozu 21 Ocak 2022 | 1.210 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar