Moral bombası ellerinde patladı

Dün sabah Başkent'te İçişleri Bakanlığı önünde bir terör saldırısı gerçekleşti. Görüntülerde araçlarını binanın önünde durduran iki terörist girişteki polis...

Dün sabah Başkent'te İçişleri Bakanlığı önünde bir terör saldırısı gerçekleşti.
Görüntülerde araçlarını binanın önünde durduran iki terörist girişteki polis noktasına doğru koşarlarken görülüyor. Ardından bir patlama oluyor.
İçişleri Bakanı Yerlikaya'nın yaptığı açıklamaya göre teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlatarak ölüyor. Diğeri ise polisler tarafından vurularak etkisiz hale getiriliyor. Olay yerinde çekilen fotoğraflarda teröristlere ait olduğu anlaşılan bir roketatar da göze çarpıyor.
Ne yazık ki, teröristler Kayseri'de arabasını gasp ettikleri bir veterineri öldürmüşler. Tesellimiz, polislerin saldırıyı yaralı olarak atlatması ve olay anında yoldan geçen vatandaşlara bir şey olmaması.Görüşlerini aldığım güvenlik kaynakları arasında olasılıklar dışında henüz örgüt ismi telaffuz eden yok.
"Aslında bakarsanız PKK imiş, DAEŞ'miş şuymuş...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2019 ile 2024 İstanbul seçimleri arasındaki farklar 06 Aralık 2023 | 731 Okunma Çarşı buna karşı değil mi? 04 Aralık 2023 | 715 Okunma Seçil Erzan davasında mağdur yok gibi 03 Aralık 2023 | 596 Okunma O karedeki tek Selanikli Atatürk, o da... 02 Aralık 2023 | 674 Okunma Elon Musk hata yaptığının farkında 01 Aralık 2023 | 721 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar