Mesele maske değil sen hâlâ anlamadın mı?

Ekranda iki kadın, ortalarına bir hekimi almış söyleniyorlar: "Bugün maskeyle açtık programı. Aslında hiç unutmamamız gereken. Halihazırda hâlâ kullanmamız gerekirken... Biraz rehavete kapıldık..." ...

Ekranda iki kadın, ortalarına bir hekimi almış söyleniyorlar:
"Bugün maskeyle açtık programı. Aslında hiç unutmamamız gereken. Halihazırda hâlâ kullanmamız gerekirken... Biraz rehavete kapıldık..."
Konuk hekim kafasını sallarken diğer sunucu kadın manidar bir ekleme yaparak program partnerini tamamlıyor:
"Biraz mı?"
İç geçirmesine, sitemkârlığına bakılırsa maskesiz, yasaksız geçirdiğimiz son bir, bir buçuk yıl hanımefendiye çok ama çok uzun gelmiş.
Bir değil iki maskeyi üst üste takmaması için kendisini tutan mı var bilmiyorum ama üzgünüm...Zira o cinnet hâli bitti artık. Olayın şokuyla ve küresel medyanın korkutmasıyla yeni normal diye dayatılan olağanüstü hâle rıza gösteren insanlar da mevzuya uyandı.
O günlerde "Yasakların, kısıtlamaların bedeli çok ağır olacak ve faturanın çoğunu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kabul edin, mantarlar çok iyi! 29 Eylül 2023 | 434 Okunma Eski dünyayı unutun 27 Eylül 2023 | 305 Okunma Bu ergenler niye ağlak oldu? 25 Eylül 2023 | 3.099 Okunma Peki niye paraların üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi yok? 24 Eylül 2023 | 536 Okunma Halk TV’yi açıyorum, sanki A Haber izliyormuş gibi oluyorum 23 Eylül 2023 | 795 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar