Kılıçdaroğlu’ndan para sayma görüntülerine ‘yorumsuz’ yorumu

Herkes, CHP'deki para sayma görüntüleriyle ilgili sessizliğini koruyan Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne diyeceğini merak ediyor. Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, çarşamba akşamı Sebep Sonuç'ta...

Herkes, CHP'deki para sayma görüntüleriyle ilgili sessizliğini koruyan Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne diyeceğini merak ediyor.
Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, çarşamba akşamı Sebep Sonuç'ta Kılıçdaroğlu ile yaptığı telefon görüşmesinden ayrıntıları paylaştı.
Pazarcı, Kılıçdaroğlu'nun doğrudan para sayma görüntüleri için yorum yapmadığını anlatıyor. Ancak Kemal Bey'in, mevcut CHP yönetimine yönelik bu skandalın da içinde olduğu eleştirileri sessizlikle karşılamasının aslında bir yorum olduğunu söylüyor.
Haklı.Zira Kılıçdaroğlu para sayma skandalıyla ilgili, seçim öncesi kucağına düşen bombayı üzerine...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kim iş yapmaya geldi kim yemeye görelim 19 Nisan 2024 | 2.118 Okunma Vay be tuvalet kâğıdı bile var! 17 Nisan 2024 | 1.599 Okunma İran sineması 15 Nisan 2024 | 1.006 Okunma CHP’ye kazandıran medya da bu mu? 14 Nisan 2024 | 579 Okunma CHP kazanmayı öğrendi mi? 13 Nisan 2024 | 637 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar