Her şey için Berna Laçin

Sorsanız Berna Laçin bir reklam yüzü. Ne var ki sürekli, toplumsal duyarlılığın yoğunlaştığı dönemlerde sosyal medyadaki provokatif paylaşımlarıyla gündemde.

Mesela, tecavüz ve taciz vakaları mı konuşuluyor?
Berna Hanım soluğu hemen Twitter'da alıyor. Sorunu, aynı ülkede beraber yaşadığı insanların dini inançlarına, geleneklerine bağlayan imalar yapıyor. Doğal olarak da insanları irrite ediyor. Eleştiriler, tepkiler yüzünden TT (en çok konuşulan) oluyor.
Sandıklar mı kuruldu?
Parti müşahitlerinden önce o çıkıyor Twitter sahnesine. Siyasilerden rol çalıyor, başlıyor amigoluğa. Toplumun bir kesiminin siyasi tercihleri üzerinde saygısızca tepinmeye...
Darbe girişimi mi var?
250 sivilin cenazesi yerdeyken, alçak darbeciler dışında herkesi suçlayan "kontrollü tweetler" ardı ardına düşüyor timeline'nımıza.
Sonra gelsin şikâyetler, soruşturmalar, kovuşturmalar...
"Ben aslında öyle demek istemedim savcı beyler, hanımlar, sayın seyirciler..."YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Murat Ongun cevap hakkını kullandı 29 Eylül 2021 | 1.201 Okunma Bir AK Partili üç CHP’liye mi bedel? 27 Eylül 2021 | 394 Okunma Arka Sokaklar’da Abdurrahman Dilipak’ı görsek? 26 Eylül 2021 | 1.502 Okunma Çok çabuk baydınız be! 25 Eylül 2021 | 294 Okunma Tostumu yedim tazminatımı bekliyorum 24 Eylül 2021 | 659 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar