Hendek gibi düşünün Kemal Bey...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu önden fırladı... Önümüzdeki dönem, iktidar ve muhalefet arasındaki temel uzlaşmazlık konusu olacağı anlaşılan Kanal İstanbul projesinin üzerine atladı.

Tüm enerjisini, kendisini Erdoğan karşısındaki muhalefetin liderliğine yükselteceğini hesapladığı kanal karşıtlığına harcıyor. Neredeyse saat başı açıklama yapıyor.
Montrö'lerden giriyor, Süveyş Kanalı'ndan çıkıyor...
"Yalnızca İstanbullular'a değil, tüm Türkiye'ye soralım" diyor. Biliyorsunuz, yurt gezilerine Avrupa başkentlerinden start verdi bile...
Genel Merkez'in koyduğu konuşma yasağı bitmeyen, muhalefetin doğal Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise çaresizce olan biteni izliyor.
Ganimeti fark eden Davutoğlu bile çıkıp üç yıl önce deliler gibi savunduğu Kanal İstanbul projesine karşı çıkarken o kılını kıpırdatamıyor.

*** Çarpışmadan koltuğu bırakmayacağı kesin olan Kemal Kılıçdaroğlu ise geçenlerde ataletini üzerinden atıp "mekanın sahibi geldi" dercesine çıkışıyordu:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ölüme de çare buldular, hadi iyisiniz! 24 Ocak 2021 | 351 Okunma Hadi oradan numaracılar 23 Ocak 2021 | 239 Okunma Muhtar bile seçilemezsin dostum 22 Ocak 2021 | 216 Okunma Elveda Trump 20 Ocak 2021 | 231 Okunma Özdağ mı yalan söyledi Davutoğlu mu? 18 Ocak 2021 | 2.664 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar