Ekrem Bey taksi sorununu ne zaman çözüyorsunuz?

İstanbul'un kangren halini alan taksi sorunu kentin yönetilemediğinin en net göstergelerinden. Ne taksi var ne standart. Ekrem İmamoğlu konuyla ilgili yoğun şikayetleri geçen dönem İBB Meclisi'nde AK Parti çoğunlukta olduğu...

İstanbul'un kangren halini alan taksi sorunu kentin yönetilemediğinin en net göstergelerinden. Ne taksi var ne standart.
Ekrem İmamoğlu konuyla ilgili yoğun şikayetleri geçen dönem İBB Meclisi'nde AK Parti çoğunlukta olduğu için bir şey yapamadığını söyleyerek geçiştiriyordu.
31 Mart öncesi belediye meclisinde yine AK Parti'nin çoğunlukta olduğu Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Mansur Yavaş'ın taksi hizmetini sorunsuz şekilde yürüttüğünü biliyoruz.
Peki bu çelişkiyi neyle açıklayabiliriz?İBB'deki muhalefet ABB'dekinden daha mı cevval yoksa Yavaş, İmamoğlu'dan daha mı becerikli, iş bilir?
Neyse şimdi İmamoğlu'nun hiçbir bahanesi kalmadı. Artık İBB Meclisi'nde de CHP çoğunlukta.
Evet, beş yıl önce verip yerine getirmediğiniz vaadinizi yerine getirmek, İstanbullunun taksi çilesini bitirmek için ne yapıyorsunuz? Planınız nedir?
Yoksa...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Filistin’e destek için AVM basmak 24 Haziran 2024 | 387 Okunma Neden bu kadar hacı öldü? 23 Haziran 2024 | 602 Okunma İsrail, Ermenistan’ın Filistin’i tanıması için elinden geleni yaptı 22 Haziran 2024 | 498 Okunma Kim, kime ne yapmış? 21 Haziran 2024 | 336 Okunma Ecnebilerin Türkiye’de güvendiği gazeteciler 19 Haziran 2024 | 310 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar