Atatürkçüleri Silkeleme Enstitüsü

Sözcü gazetesi Başyazarı Rahmi Turan geçtiğimiz günlerde ismini açıklamadığı bir CHP'linin Beştepe'de Cumhurbaşkanı ile görüştüğünü yazdı. Kaynağı...

Sözcü gazetesi Başyazarı Rahmi Turan geçtiğimiz günlerde ismini açıklamadığı bir CHP'linin Beştepe'de Cumhurbaşkanı ile görüştüğünü yazdı.
Kaynağı açıklanmayan iddiaya göre bu görüşmede Cumhurbaşkanı meçhul CHP'liye partinin başında Kemal Kılıçdaroğlu yerine kendisini görmek istediklerini söylemişti!
Turan, yazısını CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Sözcü'yü, Hürriyet'in yerine "yeni amiral gemisi" olarak takdis etmesinden hemen sonra patlatmıştı.
Kemal Bey de ertesi sabah FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın programına çıkarak puzzle'ın son parçasını koydu... Turan'ın iddiası için "doğrudur" dedi. Böylece resim ortaya çıkmış oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bunlarla tuvalete bile gidilmezmiş... 15 Aralık 2019 | 2.968 Okunma Şimdi bu ne ayak? 14 Aralık 2019 | 2.475 Okunma Bu çocuğu salın gitsin artık, yazıktır! 13 Aralık 2019 | 2.749 Okunma Lider güçlü olmasa da olur hatta hiç olmasa ne iyi olur! 11 Aralık 2019 | 2.709 Okunma Siyasi bedel falan bilmeyiz ama o banka kredisini ödeyin beyler! 09 Aralık 2019 | 3.586 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar