Atatürkçüleri Silkeleme Enstitüsü

Sözcü gazetesi Başyazarı Rahmi Turan geçtiğimiz günlerde ismini açıklamadığı bir CHP'linin Beştepe'de Cumhurbaşkanı ile görüştüğünü yazdı. Kaynağı...

Sözcü gazetesi Başyazarı Rahmi Turan geçtiğimiz günlerde ismini açıklamadığı bir CHP'linin Beştepe'de Cumhurbaşkanı ile görüştüğünü yazdı.
Kaynağı açıklanmayan iddiaya göre bu görüşmede Cumhurbaşkanı meçhul CHP'liye partinin başında Kemal Kılıçdaroğlu yerine kendisini görmek istediklerini söylemişti!
Turan, yazısını CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Sözcü'yü, Hürriyet'in yerine "yeni amiral gemisi" olarak takdis etmesinden hemen sonra patlatmıştı.
Kemal Bey de ertesi sabah FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın programına çıkarak puzzle'ın son parçasını koydu... Turan'ın iddiası için "doğrudur" dedi. Böylece resim ortaya çıkmış oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne yani koronaya inanmıyor musun? 25 Kasım 2020 | 384 Okunma Bülent Arınç’lar bu ülkeye lazım! 23 Kasım 2020 | 4.004 Okunma Koronayla mücadele ne zaman savunma bakanlıklarına devredilir? 22 Kasım 2020 | 116 Okunma Ölü evlerinin yasçıları, çözüm süreçlerinin tefçileri 21 Kasım 2020 | 362 Okunma İzleyin, şimdi de dünyada her şey çok güzel olacak! 20 Kasım 2020 | 527 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar