Hepsinin alnını karışlarız

Bir kanalda “New York, Londra, Roma, Paris, Amsterdam, Madrid, Berlin, Brüksel, Viyana…” gibi tamamı Batı ülkelerinden oluşan “dünya saatleri”ni görmekten usandığım bir vakitte, bu durumu eleştiren bir yazı...

Bir kanalda “New York, Londra, Roma, Paris, Amsterdam, Madrid, Berlin, Brüksel, Viyana…” gibi tamamı Batı ülkelerinden oluşan “dünya saatleri”ni görmekten usandığım bir vakitte, bu durumu eleştiren bir yazı yazmıştım bu sütunda.

O listede bazı değişiklikler yapılabileceğini belirtmiş ve o ekrana daha iyi yakışacak şehirler olduğundan bahsederek, uzunca bir liste halinde saymıştım.

Teklifimizin bir etkisi var mıdır yok mudur bilemeyiz ama Mübarek Ramazan ayının ilk gününden itibaren TVNet ekranlarında arzuladığım listeyi gördük, görmekteyiz.

Keşke yıl boyunca devam etse.

İHH desteğiyle yayınlanan o listede şu şehirler var:

Mekke, Medine, Kudüs, Gazze, Buhara, Doğu Türkistan, Afrin…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hilâl ve yıldızı yere düşürmeyiz 17 Ocak 2020 | 40 Okunma Türkiye’nin gücünden rahatsız olanlar 14 Ocak 2020 | 184 Okunma Bir gün, üç karınca geldi hücreme 10 Ocak 2020 | 270 Okunma Kimmiş lejyoner? 07 Ocak 2020 | 129 Okunma 25 milyon arada kaynamasın 03 Ocak 2020 | 190 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar