Hepsinin alnını karışlarız

Bir kanalda “New York, Londra, Roma, Paris, Amsterdam, Madrid, Berlin, Brüksel, Viyana…” gibi tamamı Batı ülkelerinden oluşan “dünya saatleri”ni görmekten usandığım bir vakitte, bu durumu eleştiren bir yazı...

Bir kanalda “New York, Londra, Roma, Paris, Amsterdam, Madrid, Berlin, Brüksel, Viyana…” gibi tamamı Batı ülkelerinden oluşan “dünya saatleri”ni görmekten usandığım bir vakitte, bu durumu eleştiren bir yazı yazmıştım bu sütunda.

O listede bazı değişiklikler yapılabileceğini belirtmiş ve o ekrana daha iyi yakışacak şehirler olduğundan bahsederek, uzunca bir liste halinde saymıştım.

Teklifimizin bir etkisi var mıdır yok mudur bilemeyiz ama Mübarek Ramazan ayının ilk gününden itibaren TVNet ekranlarında arzuladığım listeyi gördük, görmekteyiz.

Keşke yıl boyunca devam etse.

İHH desteğiyle yayınlanan o listede şu şehirler var:

Mekke, Medine, Kudüs, Gazze, Buhara, Doğu Türkistan, Afrin…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Önce bayrak 17 Eylül 2019 | 24 Okunma İnsanın kendini bilme yolculuğu 14 Eylül 2019 | 42 Okunma Rusya’dan alacağımız uçak için ABD ne der? 13 Eylül 2019 | 135 Okunma Şair Ali Akbaş 10 Eylül 2019 | 18 Okunma Zam, zulüm, işkence… Şov, yalan, ihanet… 07 Eylül 2019 | 91 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar