Anthony Quinn’i de Hz. Hamza sandılar

Yeşilçam’ın pala bıyıklı babacan oyuncusu Hulusi Kentmen’i filmlerdeki gibi çok zengin bir fabrikatör veya karakolun başkomiseri zannedenler az değildir. Hâlbuki zenginlikle uzaktan yakından alakası yoktu....

Yeşilçam’ın pala bıyıklı babacan oyuncusu Hulusi Kentmen’i filmlerdeki gibi çok zengin bir fabrikatör veya karakolun başkomiseri zannedenler az değildir. Hâlbuki zenginlikle uzaktan yakından alakası yoktu. Fabrikatör rolünü sette tamamladıktan sonra, evine belediye otobüsüyle dönen biriydi Hulusi Kentmen.

*

Yeşilçam sinemasının en meşhur kötü karakteri olarak bilinen Erol Taş’ın filmlerde rol yaptığını fark edemeyen yahut bilse bile idrak edemeyen bazı vatandaşlar, usta oyuncuya tepkili davranmıştır.

Erol Taş, bu durumu röportajlarında dile getirmişti.

Gerçek hayatta da onu “kötü adam” zannedenler olmuştur.

Rolü gerçek olarak algılayan bazı vatandaşların, sokakta rastladıkları zaman nasıl tepki gösterdiklerini gülerek anlatırdı Erol Taş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beyaz Saray’da konuşulanlar 27 Şubat 2024 | 225 Okunma Medeniyetin niyeti bozuk 23 Şubat 2024 | 143 Okunma Koltuk dedikleri ne menem bir şey! 20 Şubat 2024 | 162 Okunma Bir gram altın için ne bedeller ödeniyor! 16 Şubat 2024 | 198 Okunma Adi olan vaka değil 13 Şubat 2024 | 92 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar