Koronavirüs tablosu değişiyor. Yeni tabloda hangi veriler olacak?

Geçen Cumartesi günü bu köşede yayınlanan ve korona verilerindeki değişikliği konu ettiğim yazıdan sonra çok sayıda mesaj ve telefon aldım.

Geçen Cumartesi günü bu köşede yayınlanan ve korona verilerindeki değişikliği konu ettiğim yazıdan sonra çok sayıda mesaj ve telefon aldım.

Eş dost çevresinden arayanların dışında, televizyonlarda, gazetelerde görüşlerine başvurulan bilim adamlarından mesaj atarak soru sorunlar, görüş bildirenler oldu.

Yazı aslında, 29 Temmuz 2020 tarihinden itibaren günlük koronavirüs tablosunda yapılan değişikliği anlatıyordu.

Ama anlaşılan tabloda ‘hasta sayısı’ olarak yapılan değişiklik ‘vaka sayısı’ olarak algılanmaya devam ettiği için çoğu kimse işin aslını anlayamamıştı.

Telefon ya da mesajla ulaşanların bazıları, verdiğim bilgiler üzerinden ilave sorular sordular.

Bazıları ise, “Kafamda sorular vardı. Bunların cevaplarını buldum” diyerek teşekkür etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Birleşik Arap Emirlikleri’nin Türkiye’deki casusluk oyunları 21 Ekim 2020 | 429 Okunma HDP içinden gelen sorgulamalar ne anlama geliyor? 19 Ekim 2020 | 226 Okunma Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel Fuat Oktay’a neden saldırdı? 17 Ekim 2020 | 789 Okunma Joe Biden pası attı, Kılıçdaroğlu erken seçim çağrısı yaptı? 14 Ekim 2020 | 1.370 Okunma 3 Kasım seçimleri ABD harici ülkeler için ne anlama geliyor? 12 Ekim 2020 | 834 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar