İyi Parti’nin HDP ve dokunulmazlıklarla sınavı

“15 Temmuz kontrollü darbeydi” diyenler, FETÖ’nün en baba siyasi ayağı olmuyorlar mı?

İyi Parti’nin önde gelen isimlerinden Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’na “Genel Başkan da sizin gibi mi düşünüyor” diye sordum, şöyle bir cevap verdi:

“Bizden farklı düşünmez. Meral Hanım’ın bu mevzudaki hassasiyeti, ifade tarzı, vurgulamaları, beni açığa düşürecek gibi olsa ben tenezzül etmem böyle bir şeye.”

Sonra, “Partimizde HDP’ye müsamaha gösterecek bir tane adam olsa, ben o adamı saklamam, hemen ifşa ederim” diye iddialı bir cümle de kurdu Ağıralioğlu.

Malum, kendisi geçen hafta CNNTÜRK’te, Ahmet Hakan’ın programında, HDP milletvekillerinin dokunulmazlık oylamaları Meclis Genel Kurulu’nda yapıldığında “Evet” oyu vereceklerini....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalefet cumhurbaşkanı adaylığı için kimi düşünüyor? 19 Nisan 2021 | 497 Okunma Amiraller soruşturması ve savcılığın cevabını aradığı en kritik soru 17 Nisan 2021 | 555 Okunma Türkiye’nin Libya’daki özel konumunu bozmak isteyenlere dikkat! 14 Nisan 2021 | 384 Okunma Kılıçdaroğlu’nun kafasındaki apoletler, bildirici amirallerin omuzundaki apoletlerden daha mı fazla? 12 Nisan 2021 | 248 Okunma Amiraller bildirisine bakalım önce kim, ‘kontrollü bildiri’ diyecek 10 Nisan 2021 | 286 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar