Bazen her şeyi tek bir fotoğraf karesi anlatır

İş başındayken PKK/YPG kuşağı projesini hayata geçirmek için varını yoğunu ortaya koyan ‘Heval Brett’ lakaplı Brett McGurk, “Türkiye’nin açıklaması gerekenler var” diye tweet...

Soçi görüşmelerinde çekilen fotoğraf

İş başındayken PKK/YPG kuşağı projesini hayata geçirmek için varını yoğunu ortaya koyan ‘Heval Brett’ lakaplı Brett McGurk, “Türkiye’nin açıklaması gerekenler var” diye tweet attı.

Havada uçuşan kuşlardan bile Türkiye’yi suçlayacak malzeme arayan kara propaganda korosu beraber ve solo şarkılar eşliğinde harekete geçti.

“Bağdadi Türkiye’nin koruması altındayken yakayı ele verdi” kampanyasının altını dolduracak bir algı operasyonu aldı başını yürüdü bu defa.

Hâlbuki DEAŞ liderinin son yayınlanan canlı görüntüsünde yanındakilerle Türkiye haritası üzerinde çalışmalar yaparak cümle âleme nasıl bir mesaj vermek istediği ortadaydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Yunanistan kalpten gidecek” 08 Aralık 2021 | 10 Okunma Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan kritik sorulara önemli cevaplar 04 Aralık 2021 | 227 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var - 2 02 Aralık 2021 | 588 Okunma Meral Akşener’in başka bir oyun planı mı var? 01 Aralık 2021 | 3.347 Okunma Birleşik Arap Emirlikleri ile yeni dönem: Baltalar neden/nasıl gömüldü? 25 Kasım 2021 | 3.102 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar