‘MHP’yle ilgili de patlat, geç’

Günlerdir Ankara Emniyeti'nde içinde müdürlerin de olduğu kirli bir operasyon tartışılıyor. Şu çok açık; ortada özel bir yapı var ve en basit yaklaşımla "hukuk dışı"na...

Günlerdir Ankara Emniyeti'nde içinde müdürlerin de olduğu kirli bir operasyon tartışılıyor. Şu çok açık; ortada özel bir yapı var ve en basit yaklaşımla "hukuk dışı"na çıkıldığı için şu anda Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Çelik dâhil 7 kişi tutuklandı.
Zaten bu köşede ilk kez kamuoyuna aktarılan bilgilerde de bir mafya itirafçısı üzerinden polis müdürlerinin esas amaçlarının ne olduğunu anlatmıştık:
"Bu noktaya gelmesinin ve bir skandala dönüşmesinin esas nedeni, Ankara Emniyeti'nde bu grubun, siyaset ve siyasetçilere derin bir operasyon hazırlığı içinde olmaları iddiası..."
Sonra da "siyasete kumpas" başlığı altında eski ve yeni AK Partili siyasetçilerin adını vermiş ve şöyle yorumlamıştık:
"Tıpkı FETÖ gibi şu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan Erdoğan ve iki sosyalist lider 16 Haziran 2024 | 111 Okunma MHP’ye saldırıların arka planı 15 Haziran 2024 | 472 Okunma AK Parti-MHP ittifakı neden hedefte? 14 Haziran 2024 | 746 Okunma Özgür Özel’in ‘liderlik’ sınavı 13 Haziran 2024 | 1.405 Okunma Avrupa’nın çıkmazı 11 Haziran 2024 | 1.448 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar