Kılıçdaroğlu’nun vizyon projesi yeni mi, taklit mi?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sonunda hayal kırıklığı yaşatsa da en azından merak ettirmeyi biliyor. Bugün de öyle bir gün. Peki, ne açıklayacak? Önce çok net şöyle...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sonunda hayal kırıklığı yaşatsa da en azından merak ettirmeyi biliyor. Bugün de öyle bir gün.
Peki, ne açıklayacak?
Önce çok net şöyle dedi:
"Sonsuza kadar krizi bitirecek bir vizyon açıklayacağız. Geliyor gelmekte olan..."
Sonra da şunları ekledi:
"Dünyaya da seslenmek isterim: Teknolojide, sanayide, eğitimde, insan haklarında, özgürlüklerde, çevrecilikte, hayvan haklarında rekabet etmeye geliyoruz. Ey dünya sen de 3 Aralık'ı bekle..."
Dünya bekliyor mu bilemem ama en çok bekleyen CHP'liler. Onlar o kadar çok hayal kırıklığı yaşadı ki artık bir "mucize" olmasa da sıradan bir projeye bile razılar.
Ancak Kemal Bey çıtayı öyle yükseğe koydu ki, insanlar...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyi Parti nasıl kurtulur? 05 Şubat 2023 | 3.624 Okunma ‘Türkiye’yi nasıl karıştırmak istediğinizi biliyorum’ 04 Şubat 2023 | 1.798 Okunma Millet İttifakı’nın adayı ne zaman açıklanır? 03 Şubat 2023 | 3.377 Okunma Babacan neyi deşifre etti? 02 Şubat 2023 | 1.343 Okunma ‘Durduracağız, yıkacağız, kaldıracağız’ mutabakatı! 31 Ocak 2023 | 661 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar