Kılıçdaroğlu, Artı 1’in arkasındaki isimle tanıştı mı?

Kılıçdaroğlu onlarla tanıştıysa şimdi neden susuyor ?

Yılmaz Özdil-Uğur Dündar tartışmasıyla gündeme gelen Artı 1 televizyonunun arka planı çok karışık ve bugün CHP'yi yöneten etkili isimlere kadar uzanıyor.


Kimler yok ki... İşin içinde Erdoğan Toprak'tan Oğuz Kaan Salıcı'ya kadar birçok CHP'linin adı geçiyor. İşin asıl nirengi noktası da CHP içinde yaşananlar. Çünkü Artı 1 için Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde 40 milyon TL'nin toplandığından söz ediliyor. Bu konuda eski belediye başkanlar Ateş Ünal Erzen ve Mustafa Zengin, hangi otelde, hangi belediye başkanından ne kadar para toplandığını ve paraları CHP adına Erdoğan Toprak'ın aldığını açık açık söylediler. Toprak ise tam tersi bu iddiaları yalanladı.


Artı 1 televizyonunun bir de CHP dışı boyutu var ve o da büyük oranda yine CHP'lilerle ilgili. Çünkü Artı 1'in bugün tartışılan patronları ile CHP yöneticileri arasında çok "özel" ilişkiden söz ediliyor.
Eden isim...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Askerler THK’nın iflasında başrolü oynamıştır’ 14 Eylül 2021 | 2.098 Okunma Rütbesi sökülen generaller ve FETÖ 12 Eylül 2021 | 727 Okunma İmamoğlu ‘o makam’dan vaz mı geçti? 11 Eylül 2021 | 315 Okunma ‘CIA Kürtleri’ mi değişti CHP mi? 10 Eylül 2021 | 603 Okunma Dua tartışmasına Yargıtay’dan bakmak 09 Eylül 2021 | 2.969 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar