Ankara’nın ‘büklüm büklüm yolları’

Ankara Emniyeti'ndeki "kumpas" skandalı giderek büyüyor. Bir organize suç örgütü üzerinden, siyasete kurulan kumpasın altyapısı aslında bir süredir yoğun biçimde oluşturulmaya...

Ankara Emniyeti'ndeki "kumpas" skandalı giderek büyüyor. Bir organize suç örgütü üzerinden, siyasete kurulan kumpasın altyapısı aslında bir süredir yoğun biçimde oluşturulmaya çalışılıyor. Bu zaman içinde, bugün açığa çıkan hatta bir kısmı hâlâ kendilerini saklamayı başaran polis ekibi, sürekli hem FETÖ'cü kaçkınlara hem de CHP'yi destekleyen fondaş medyaya "siyaset-mafya iç içe geçmiş" biçiminde bol bol haber sızdırdı. Israrlı bir itibarsızlaştırma siyaseti izledi.
Pervasızlık öyle bir noktaya vardı ki, bu kez hedefe AK Parti'yi, eski ve yeni bakanları, Cumhurbaşkanı'nın özel kalemini ve MHP'yi koydular.
İşte birkaç gündür kamuoyunu sarsan skandalın özeti bu... Artık siyasete kumpas diyeceğimiz bu skandal ya da pervasızlık Başkan Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de gündeminde.

KUKLA VE KUKLACILAR
Başkan Erdoğan dün grup toplantısında aynen şöyle...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa’nın çıkmazı 11 Haziran 2024 | 1.428 Okunma FETÖ kampında kaçış 09 Haziran 2024 | 1.037 Okunma Avrupa’daki ‘dıj güçler’ 08 Haziran 2024 | 272 Okunma Kafka’nın şehrinde Türk Parkı 07 Haziran 2024 | 203 Okunma Asıl soru şu: CHP ve Kılıçdaroğlu ne düşünüyor? 06 Haziran 2024 | 486 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar