Küresel sermayenin hedefi

Siyonizm çökertilmedikçe dünyada savaşlar bitmez. İsrail savaş ile büyüdü ve savaş ile varlığını devam ettirebiliyor. Orta Doğu’da barış olduğu an İsrail de çökmüş...

Siyonizm çökertilmedikçe dünyada savaşlar bitmez. İsrail savaş ile büyüdü ve savaş ile varlığını devam ettirebiliyor. Orta Doğu’da barış olduğu an İsrail de çökmüş olur. Siyonizm Yahudi’nin “Dünya hâkimiyeti” projesidir. Peki, bu nasıl olacaktır? Siyonizm emrinde ABD liderliğinde dünya sermayesi Yahudi ağırlıklı küresel sermayenin emrindedir. Dünyada geçerli para birimi dolardır ve doları basan banka Yahudi Rothschild emrindedir.
Dünyada tek ortak dil İngilizce ve böyle giderse diğer dillerin tarihe karışması için her şey yapılmaktadır. Hıristiyan ve Yahudi karışımı Batı kültürü ön plana çıkartılmıştır. Örf ve âdetler müşterek olarak bu yolda ilerleme var. (Anneler günü, Babalar günü, Yılbaşı, Sevgililer günü, güzellik yarışmaları, festivaller, çeşitli spor dallarında ülke ve ülkelerarası müsabakalar, Batı usulü mezuniyet törenleri ve eğlenceleri kapsayan çok geniş bir yelpaze ile bizlere sunulmaktadır) Medya Siyonizm emrindedir.
Yazarlar (çok azı hariç) Siyonizm’in kiralık ve satılık uşaklarıdır. Televizyonlar haber ve diziler ile beyinler yıkanmak istenmektedir. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi başta olmak üzere Siyonizm emrindedir. (Bu gerçekleşmiş sayılır)
Sözde demokrasi çok partili parlamento ama küresel sermaye Siyonizm ya da ABD’nin emrinde olacak. Karşı olanlar savaş, darbe ve çeşitli yollarla yok edilecek. (Şu anda Türkiye’ye yapılmak istenen gibi) İslamiyet’in içi boşaltılacak emir ve yasaklar bertaraf edilecek. Protestanlığa benzeyecek. Protestanlıkta kaynak vahiy (yani ilahi emir) değil akıldır. İstenen ise sadece "inan, aklına göre nasıl yaşarsan yaşa!" Emir ve yasaklar yoktur. En önemlisi ise İslamiyet, Musevilik, Hıristiyanlık inançlarından ibaret karma bir inanç sistemi kurulacak. İbrahimî dinler maskesi altında İslamiyet saf dışı bırakılacak. (Ezan-ı şeriften bir kısmı çıkarıldığı gibi) Bu karma inanç bir Hıristiyan kişi tarafından yapılsa Müslümanlar katılmaz. Bu işi bir Müslüman din adamının yapması gerekli idi. Vatikan ve Yahudiler güvendiği için bu şer görev Gülen’e verildi. Allahü teala Müslümanları bu sapık, batıl ve küfre kadar uzanan tehlikeden korudu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gelişen ekonomimiz... 20 Nisan 2018 | 139 Okunma Gelişen ekonomimiz... 24 Ocak 2018 | 248 Okunma Orta Doğu’da fitne kaynağı 21 Ocak 2018 | 2.501 Okunma Afrin operasyonu 19 Ocak 2018 | 4.294 Okunma Ekonomide son durum... 17 Ocak 2018 | 353 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar