Yeniden doğuşun işaretleri...

G.Saray'ın devre arası kampında Terim hem Linnes'i hem de Emre Akbaba'yı kazandı. Boldrin'in ve Emre'nin iki sol ayak olarak attıkları güzel gollerin yanı sıra Rize'nin de G.Saray'ın da mücadele anlayışları izleyenlere keyif verdi.

Özellikle Emre Akbaba'nın kaptan çıktığı maçta ortaya koyduğu oyun, oyun aklı, mücadele kalitesi yeniden doğuşunun işaretiydi. Çünkü Emre Akbaba çok yönlü bir oyuncu. Sürpriz golcü olarak da oynar. Linnes'in de dönüşü Galatasaray'ın hücumlarına hız katacaktır.
Falcao'yu ikinci yarı sırtı dönük kazandığı toplardan dolayı beğendim. Falcao oyunu kenarlara mükemmel açtı. Ama gol konusunda yeterli pas alamadı. Onyekuru geldiğinde Falcao daha rahatlayacaktır. Lemina-Seri ikilisi Galatasaray'ın oyun aklı olarak görünüyorlar. Bu iki yıldız basit oynayıp, çabuk düşündüklerinde çok etkililer. Ama fanteziye kaçtıklarında pas kayıplarına neden olup, rakibin pozisyon üretmesine neden oluyorlar. Adem'in attığı gol fauldü. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evde kal hastanede kalma 02 Nisan 2020 | 136 Okunma Terim kritik kararın eşiğinde 27 Mart 2020 | 277 Okunma Play-Off açıklamasını çok saçma buluyorum 23 Mart 2020 | 232 Okunma Belhanda olmadı 16 Mart 2020 | 103 Okunma Teşekkürler Başakşehir 13 Mart 2020 | 157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar