Can Aydoğmuş: Sözler önemlidir. Diyelim ki aşk istiyorsun ama 'Tüm erkekler öküz' diyorsun, senin öküz dediğin varlık sana gelir mi?

Can Aydoğmuş’un kayıplar ve trajediyle dolu ilginç bir yaşam öyküsü var. Annesi 1999’da, o 14 yaşındayken bir iş seyahatine çıkıyor ve bir daha geri dönmüyor.

Babası ve ablasıyla birlikte yıllarca ondan hiçbir iz bulamıyorlar. 20’li yaşlarına gelmeden babası kalp krizi geçirerek ölüyor. Ardından ablası da kalp krizine yenik düşüyor. Can, hayatı çok zor yollardan öğreniyor. Kendini geliştiriyor, bu kadar acının ona ne öğretmek için geldiğini bulmaya karar veriyor. Astroloji merakı ve yazarlık serüveni böylece başlıyor. Beşinci kitabı ‘Ruh Eşin Nerede?’ geçtiğimiz hafta yayımlanan Can Aydoğmuş’la buluştuk.

Tüm aileni kaybetmişsin. Bu kadar acıyla nasıl başa çıktın?

Annemin kaybından sonra kendimi eğitmeye başladım. Üzüntüyle kahrolmak yerine acının ve başıma gelenlerin anlamını çözmeyi seçtim. Evrensel yasaları öğrendim, uyguladım ve yeni hayatımı kurdum.

Ölüm acısını atlatmanın yolu ne?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
21 Eylül Dünya Alzheimer Günü: HATIRLADIN MI? 19 Eylül 2021 | 103 Okunma Cem Mumcu: Yatakta iki kişi görünür ama yatak dünyanın en kalabalık yeridir 14 Ağustos 2021 | 680 Okunma Flu TV'nin kurucusu İlker Canikligil: Artık herkesin cebinde bir stüdyo var. YouTube'da para değil, içerik önemli 26 Aralık 2020 | 207 Okunma Burcu Budak Albayrak: Herkesin bir Homeopati olmalı 15 Kasım 2020 | 222 Okunma Aytuğ Akdoğan: Çok antipatik bir adam olduğumu düşünebilirsiniz, sorun yok 07 Kasım 2020 | 540 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar