‘Yandaş’ milli eksendir. ‘İç İşgalciler’e dikkat! Ruşen Çakır ve diğerleri hangi amaçla fonlanıyor?

ABD’li Chrest Foundation adlı vakfın, Türkiye’de medyayı fonlamasına dair bilgiler, bence son zamanların en kritik gelişmesi. Umarım devamı gelir, umarım daha detaylı, daha farklı ilişkiler de gün yüzüne...

ABD’li Chrest Foundation adlı vakfın, Türkiye’de medyayı fonlamasına dair bilgiler, bence son zamanların en kritik gelişmesi. Umarım devamı gelir, umarım daha detaylı, daha farklı ilişkiler de gün yüzüne çıkar.

Sadece ABD’nin değil, AB üyelerinin, BAE’nin Türkiye’de kimleri ne amaçla fonladığı ve bu yönde para trafiği deşifre edilirse Türkiye’yi hedef alan çok kirli ve tehlikeli bir ittifak ortaya serilecektir.

Meselenin öyle basit bir medya desteği olmadığı, bir “iç cephe” inşası olduğu, ABD ve Avrupa adına yapılacak müdahalelerde bu alanların harekete geçirileceği bir gerçektir.

Çünkü bir ipucu veriyor. Çünkü ABD ve Avrupa’nın “Türkiye’yi içeriden durdurma” planlarını açık ediyor. Çünkü bize, “iç işgalci” kavramının ve bu çerçevede yürütülen çalışmaların detay bağlantılarını sunuyor.

Çünkü “Açız”, “Ekonomi battı”, “Her şey kötüye gidiyor”,“Diktatörlük var” sloganlarını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O güç elinden zorla alındı! Batı, kendi kibrine yenildi. Jeopolitik deprem başladı. Biz kıtaların, iklimlerin rengi, kokusu, gücüyüz. 23 Eylül 2021 | 771 Okunma * Türkiye saldırgan öyle mi! Siz bu ülkeye işgal orduları çağırırsınız. * ABD’nin ne işi var Dedeağaç’ta? Hadi açık sırlarınızı konuşalım. Saçınızı başınızı yolacaksınız! 20 Eylül 2021 | 2.093 Okunma Türkiye Batı’yı tehdit mi ediyor? Dışarıdaki “cephe” nasıl çöktü? İçeride “U dönüşleri”ni bekleyin! 17 Eylül 2021 | 2.102 Okunma ABD’nin 21. yüzyılı neden 20 yılda bitti? İslâm’la savaş planı Batı’yı nasıl tüketti? Türkiye neden yükselişe geçti? 13 Eylül 2021 | 983 Okunma 11 Eylül ve en uzun yirmi yıl. Batı, 21. yüzyılı ‘İslâm’la savaş’ yüzünden kaybetti. 09 Eylül 2021 | 653 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar