VİP Dinleme Davası: ABD ve İsrail istihbarat çetesi..

“VIP Dinleme” adı altında devam eden dava dün sonuçlandı, Ali Fuat Yılmazer ve Ramazan Akyürek’in de içinde bulunduğu 131 sanığa 3 yıl 9 ay ila 45 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi.

FETÖ’nün istihbarat kadrosu olarak bilinen, siyasetçi, gazeteci, işadamı, sanatçı birçok kişiyi kanundışı dinleyen bu yapı, aslında ABD-İsrail istihbaratının Türkiye’deki taşeron çetesiydi.

Biz onların mağdurlarıydık. Hakkımızda dosyalar düzenler, dinleme kayıtları tutarlar, soruşturmalar açtırırlardı. Şahsımla ilgili kayıtlarda hiç tanımadığım insanlarla “konuşmalar/diyaloglar” vardı.

Bir insan tanımadığı, bilmediği biriyle ne konuşur? Öyle bir konuşma aslında hiç olmamıştı. Bunun yanında beni konferansa davet eden bir vakfın üniversite öğrencisi çalışanı bile dosyaya alınmıştı.

ABD VE İSRAİL İSTİHBARATI LİSTELER VERİYOR, ONLAR CEZALANDIRIYORDU!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan “Türkiye Ekseni” dedi, hepsi yanından kaçtı Peki, sizi oraya kim koymuştu? 27 Şubat 2020 | 4.824 Okunma Korona: İnsan ırkının en korumasız, en savunmasız, çaresiz hali 24 Şubat 2020 | 3.465 Okunma * Almanya; aşırı sağ ve İslamofobi için ‘kuluçka ülke’ oldu. 21 Şubat 2020 | 600 Okunma * Büyük ülkede küçük hesaplar.. 19 Şubat 2020 | 3.610 Okunma * “Hadi bir Rus uçağı daha düşürüp ABD’ye sığınalım!” 17 Şubat 2020 | 3.517 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar