Vatan haini, “Ölmediklerine pişman olacaklar” diyordu.

Türkiye, üç yılda üç büyük tehdidi etkisizleştirdi. FETÖ, PKK/YPG ve DEAŞ üzerinden Türkiye’yi vurma planları altüst oldu, bu tehditler büyük oranda etkisizleştirildi.

“İstiklal Mücadelesi” dediğimiz, bazılarının inanmadığı, destek vermediği, içeriden sabote etmeye çalıştığı bu büyük mücadele, üç yıl gibi kısa zamanda hem yerel tehditleri vurdu, hem arkasındaki güçlerin hesaplarını sıfırladı.

TAM BİR SEVR HARİTASI ÇİZDİLER. “ABD GURKALARI”: FETÖ DIŞ MÜDAHALE “KART”I OLAMAZ..

15 Temmuz 2016’da FETÖ üzerinden açık bir saldırıya, “çokuluslu müdahale”ye maruz kaldık. ABD, İsrail ve hemen bütün Avrupa bu müdahalenin arkasındaydı. FETÖ’nün içerideki ortaklık halkası oldukça genişti.

Bir tür 21. yüzyıl Türkiye’si projesi uygulanmak istendi. Daha küçük, daha etkisiz, daha bağımlı bir Türkiye oluşacaktı. Tam bir Sevr Haritası hazırlanmıştı. İstiklal Savaşı’ndan, 1. Dünya Savaşı’ndan bu yana en ağır dış saldırı yapılmıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kuşatma.. Çok daha derin bir hesap var! Türkiye ne yapmalı? 21 Eylül 2020 | 3.792 Okunma Canan’ı hangi güç getirdiyse Kılıçdaroğlu’nu da o getirdi. Atatürk’ü CHP eliyle bitirecekler! 15 Eylül 2020 | 1.671 Okunma Arap milleti, sizi Türkiye ile savaşa sürükleyen bu adamı durdurun 11 Eylül 2020 | 4.371 Okunma Vucic’i aşağılamak, Sırpları aşağılamak. Batı kibri, ABD rezilliği. 08 Eylül 2020 | 3.928 Okunma “Türkiye korkusu” salgına dönüşmüş 04 Eylül 2020 | 4.115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar