Ülkemi uyarıyorum: Türkiye düşmanlığı adres değiştirdi.

PKK ile, FETÖ ile, DEAŞ ile sahada, onların patronlarıyla masada mücadele eden Türkiye, çok daha tehlikeli yen bir terör yapılanması ile de keskin ve acil bir mücadeleye girmek zorunda kalacak.

PKK, FETÖ ve DEAŞABD’nin, İsrail’in, Avrupa’nın projesiydi. Ama bu seferki terör örgütü Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE), Mısır istihbaratının, BAE’li Muhammed bin Zaid’in, Suudi Muhammed bin Selman’ın terör örgütü.

YENİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜM. DAHLAN YÖNETİYOR.

Başında ise, bölgemizdeki hemen bütün terör ihalelerinde yer alan, kirli işlerin adamı, Ortadoğu’nun kiralık katiliMuhammed Dahlan var. Her ne kadar “İran’la mücadele” görüntüsü verilse de tek hedefleri Türkiye.

Türkiye, PKK, FETÖ ve DEAŞ’a bu örgütü de eklemek zorunda. Bölgesel gelişmelerden iç politikaya, darbe girişimlerinden kara para işlerine, FETÖ ve PKK’ya destekten hatta ortaklıktan DEAŞ’ı finanse etmeye, terör koridorundan Libya ve Doğu Akdeniz’e kadar, Türkiye’ye karşı ne varsa içinde yer alan bir örgüt bu.

TÜRKİYE KARŞITINEFRET DALGASI,SUİKASTLAR VEDİJİTAL İSTİHBARAT

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadife Devrim ve Arap Baharı bitti. Peki ya bu yeni dalga ne? 19 Kasım 2019 | 5.065 Okunma Skandal beklediler, olmadı. AB ile dövenler şimdi ABD silahı ile vuruyor. 16 Kasım 2019 | 4.314 Okunma Erdoğan-Trump zirvesinden ne çıktı? İçeride kimler hayal kırıklığı yaşadı? 15 Kasım 2019 | 6.397 Okunma Dünya tersine döndü! Trump: Darbeyi durdurun. 09 Kasım 2019 | 5.385 Okunma Ülkemi uyarıyorum: Türkiye düşmanlığı adres değiştirdi. 06 Kasım 2019 | 11.393 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum