Türkiye’yi ateşe verdiler. PKK yaktı, onlar sevindi. Nefret, kötülük saçtılar. Hiçbiriniz bir Şahin Akdemir etmezsiniz.

Yine Türkiye’nin yanında olmadılar.

Türkiye; daha önce tanık olmadığımız ölçekte orman yangınlarıyla boğuşuyor. Büyük bir çevre felâketi ile karşı karşıyayız. Akdeniz Bölgesi neredeyse tamamen ateşe verildi. Doğal yangınları, aşırı sıcaklıkların etkisiyle çıkanları ayrı tutuyorum.

Ancak bu yangınların bir terör yöntemi olarak uygulandığına, ekonomik ve ideolojiksaldırılar olduğuna, “Türkiye’yi ateşe verme” amacı taşıdığına dair ciddi bulgular var. Elbette bunlar önümüzdeki günlerde daha da netleştirilecek.

Üç günde yüz yirmiye yakınyerde yangın başladı. Bu kadar yaygın, çok, “sistematik görünen” felâketle hiçbir ülke kolay başa çıkamaz. Almanya’da sel oldu, günlerce müdahale edilemedi. ABD’de bina çöktü, bir ayda enkazı kaldırılamadı.

Çİrkİn, vİcdansızca, alçakça nefret ve kötülük saçtılar..


Türkiye, doğal âfetlere müdahalede dünyanın en başarılı birkaç ülkesinden biridir. Bu âfete karşı da olağanüstü mücadele veriliyor, son derece başarılı bir çalışma yürütülüyor. Sadece Orman Bakanlığı değil, bütün kurumlar canla başla uğraşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Batı’yı tehdit mi ediyor? Dışarıdaki “cephe” nasıl çöktü? İçeride “U dönüşleri”ni bekleyin! 17 Eylül 2021 | 32 Okunma ABD’nin 21. yüzyılı neden 20 yılda bitti? İslâm’la savaş planı Batı’yı nasıl tüketti? Türkiye neden yükselişe geçti? 13 Eylül 2021 | 970 Okunma 11 Eylül ve en uzun yirmi yıl. Batı, 21. yüzyılı ‘İslâm’la savaş’ yüzünden kaybetti. 09 Eylül 2021 | 650 Okunma * “Zulüm 1453’te başladı” diyenler mi kazanacak? Bizans’ı mı kuracaklar? * Akşener’den tipik bir FETÖ taktiği: Ekrem sen Fatih’sin! 06 Eylül 2021 | 1.621 Okunma ABD Suriye’den de çekilecek. BAE niye Türkiye’ye yaklaştı? Bin Zayed bile gördü. Akşener, Kılıçdaroğlu için çok sürpriz olacak. 02 Eylül 2021 | 3.331 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar