Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz?

Kimi sokağı, isyanı, şehir terörünü provoke ediyor. Kimi terör örgütlerine “harekete geçin” çağrıları yapıyor.

Kimi sokağı, isyanı, şehir terörünü provoke ediyor.

Kimi terör örgütlerine “harekete geçin” çağrıları yapıyor.

Kimi darbe için orayı burayı yokluyor, bir damar yakalamak için uğraşıyor. Eski tüfekleri sahaya sürüyor. Türk Baasçılığı düşüncesini 21. yüzyıla çağırıyor.

Kimi Atlantik ötesine, ABD’ye “Türkiye’ye müdahale et” diye yalvarıyor. Biden’a; “Bize de ihale ver, iktidar ver. Biz hazırız. Bizi gör” mesajları iletiyor. Hatta bütün bunlar için harekete geçen Ortak Cephe’deki siyasi partiler bu alanda kendi içlerinde rekabete giriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.183 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 3.997 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.904 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.710 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.202 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar