“Türk ordusu satıldı” diyen; Karabağ’da Ermeni, Libya’da Hafter, Ege’de Yunan, Suriye’de PKK’dır.

“Türk ordusu satıldı” diyen adam, asla bu ülkenin hamurundan değil. Asla bu milletin genetiğinden değil. Asla bu milletin siyasi tarihinin parçası değil.

“Türk ordusu satıldı” diyen adam, PKK ağzıyla konuşuyor. DHKP-C ağzıyla konuşuyor. “Türkiye Ekseni”ne karşı kimler cepheler açıyorsa, Türkiye’ye kimler saldırıyorsa onların ağzıyla konuşuyor. Darbe geleneğinin bir uzantısı olarak konuşuyor.

“Türk ordusu satıldı” diyen adam, askeri vesayet ağzıyla konuşuyor.ABD vesayeti ağzıyla konuşuyor. Avrupa ağzıyla konuşuyor. Batı’nın sömürgeci aklı, geleneği, milletlere yaşattığı vahşetin sözcüsü olarak konuşuyor.

“Türk ordusu satıldı” diyen adam; terörün bitmesini, ardı ardına gelen zaferleri içine sindiremez.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.815 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.655 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.189 Okunma Batı’nın ileri karakolları son ağır saldırıyı yapıyor. Türkiye’nin yanında durun. Ona güç verin. 28 Aralık 2020 | 4.044 Okunma Türkiye çok fazla güçlendi. Osmanlı’yı tekrar kuruyor. Avrupa’yı bile tehdit ediyor. Müdahale edip durduralım! CHP ile mi durduracaksınız? 25 Aralık 2020 | 3.999 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar