-Tunus’ta darbe, Türkiye’de hazırlık -Fonluyoruz, müdahale için ortam oluşturun! -Dağıtılan para devasa!

Türkiye’de bazı medya organlarının ve gazetecilerin ABD ve Avrupa Birliği ülkeleri tarafından fonlanması bize gazetecilik dışında vahim şeyler anlatıyor. Gazetecilik etiği dışında her ülke için...

Türkiye’de bazı medya organlarının ve gazetecilerin ABD ve Avrupa Birliği ülkeleri tarafından fonlanması bize gazetecilik dışında vahim şeyler anlatıyor.

Gazetecilik etiği dışında her ülke için milli güvenlik sorununa dönüşen, toplumsal birliği ve ülke bütünlüğünü tehdit eden bu örtülü operasyona yoğunlaşılması acil bir durumdur.

FONDAŞ GAZETECİLERİN GÜNDEMİNİ KİM BELİRLEDİ?

Türkiye ve yakın coğrafyamızda darbeler ve iç müdahalelerle medya fonlamaları, STK fonlamaları, siyaset fonlamaları arasında birebir ilişki var.

İlişkiden de öte, bu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
* “Zulüm 1453’te başladı” diyenler mi kazanacak? Bizans’ı mı kuracaklar? * Akşener’den tipik bir FETÖ taktiği: Ekrem sen Fatih’sin! 06 Eylül 2021 | 1.522 Okunma ABD Suriye’den de çekilecek. BAE niye Türkiye’ye yaklaştı? Bin Zayed bile gördü. Akşener, Kılıçdaroğlu için çok sürpriz olacak. 02 Eylül 2021 | 3.262 Okunma * Türkiye büyük ülke. Küçültemezsiniz! * Türkiye karşıtı her cephe çöktü. Siz de çökersiniz. 30 Ağustos 2021 | 657 Okunma * Alparslanlar öne çıksın! Son sabrımız yüz yıl sürdü. * Bu ülkeyi Bizanslılara asla terk etmeyeceğiz. O örtüyü kaldıracağız. 27 Ağustos 2021 | 712 Okunma * Stratejik akıldan insani duyarlılığa... Kıtalar dolaşıyoruz. * Türkiye büyük ülkedir. Ne yaparsanız yapın artık küçültemezsiniz. 23 Ağustos 2021 | 975 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar