Rubin, CHP’li Bozkurt ve FETÖ: Sizi yerin dibine batırır bu millet

Micael Rubin diye bir adam var. Türkiye son günlerde onu; nefret saçan mesajlarıyla, FETÖ tarafından yönetilen Türkçe ifadeleriyle, “Hayır” kampanyasını Türkiye düşmanlığı öncelikli...

Micael Rubin diye bir adam var. Türkiye son günlerde onu; nefret saçan mesajlarıyla, FETÖ tarafından yönetilen Türkçe ifadeleriyle, “Hayır” kampanyasını Türkiye düşmanlığı öncelikli çıkışlarıyla tanıdı.
Ama biz onu yıllardır biliriz. İsrail aşırı sağına çalışan, neocon Haçlı Savaşı planları için kalem oynatan, İslam'a duyduğu nefretle öne çıkan, başından beri AK Parti'ye karşı verdiği savaşla bilinen şarlatanın tekidir.
Sanırım Türkiye'de hakkında en çok yazanlardan biriyim. Çünkü, şarlatandır ama eli kanlıdır. Irak'taki katliamları, Müslümanlara yönelik işkenceleri desteklemiştir. Müslüman topraklarının parçalanması için çaba harcar. Türkiye'de “darbe” konulu bütün tartışmaların içindedir. Başından beri AK Parti'ye yönelik darbe planlarında yer almıştır. Bu amaçla ülke içinde her cephe ile iş tutmuştur. PKK ile çok sıkı ilişkileri vardır.
Rubin'i Türkiye'den kim finanse ediyor?
CHP'den ve iş dünyasından bazılarıyla sıkı fıkıdır. Türkiye içindeki AK Parti ve Erdoğan düşmanları tarafından finanse edilir. İçerideki kavgayı ABD üzerinden yürütmek isteyenlerin kullandığı bir tetikçidir. Bu sayede para kazanır. Bu adama kim para aktarıyor, onu bulmak devletin işidir. Şimdi FETÖ finanse ediyor olabilir ama öncesinde kimler finanse etmiş, bulunmalıdır.
Bu adam 15 Temmuz'dan sonra FETÖ'yü keşfetti. Belki de FETÖ onu keşfetti. Potansiyel ihaleci, tetikçi olduğu için, içeride hesabı olanların ABD'de bulacağı ilk kişilerden biri olduğu için, Rubin-FETÖ ortaklığı öne çıktı.
Rubin ile FETÖ'nün içerideki ortakları..
Belki de bu ortaklık İsrail aşırı sağı üzerinden, ABD'deki kıyamet savaşçıları üzerinden kurulmuştur. Zira, FETÖ'nün bu çevrelerle ortaklığı daha doğrusu organik ilişkileri, efendi-köle ilişkileri bilinmektedir.
Belki de Rubin- FETÖ ortaklığı Türkiye'deki iş çevreleri üzerinden, CHP çevresi üzerinden kurulmuştur. Ya da üçlü bir ortaklık söz konusudur. Bir 16 Nisan dayanışması kurulmuş, ABD ve Türkiye içinden bir ortak cephe harekatıdır. Nitekim 15 Temmuz da böyle bir ortak cephe saldırısı değil miydi?
CHP'li Bozkurt ile Rubin'in sözleri aynı
Bunların hepsi muhtemeldir. Çünkü Rubin ile FETÖ'nün, Rubin ile PKK'nın, Rubin ile CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un söylemler aynıdır. Rubin İslam'ı yok etmek için savaşıyor, şimdilerde işi Türkiye düşmanlığına dönüştürdü.
FETÖ, 15 Temmuz'da bütün ülkeyi kana buladı, bin yıllık tarihimizde bu ülkeye yapılan en alçakça saldırıya imza attı. Rubin'in sahipleri için Türkiye içinde bir işgal denemesi yaptı.
Şimdi CHP'li dengesiz çıkmış, tam bir millet düşmanlığı ile, 16 Nisan'da evet diyecekleri denize dökmekten söz ediyor! Bu ülkenin kadim geleneğini, irfanını, bilgeliğini, basiretini temsil eden kitleyi, o tarih yapıcı kitleyi “denize dökecekmiş”.
Bu adam bütün milleti tehdit etti
Kim adına, kimler için, hangi ülke ve güç için? Ne tür bir vesayet aklı için bunu yapacakmış! Bu nasıl bir hakaret, ölçüsüzlük, dengesizlik hali. Adam resmin bütün milleti aşağılıyor, tehdit ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O gemiye kimin korsanı saldırdı? Neden herkes ‘Fransa’ dedi? İşte modern korsanlık örnekleri. 25 Ocak 2021 | 3.647 Okunma Biden’den kimler sinyal bekliyor? Bu silik, aciz adam size yardım edemez. 22 Ocak 2021 | 5.119 Okunma ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 3.209 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 4.007 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.913 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar