Noldu Zayed! Afrin ve Libya’dan sonra Karabağ’da da kaybettin!

Tutmadı… Paşinyan da, Zayed de yalnız kaldı. Ve Zayed, Afrin’den, Libya’dan sonra en ağır yenilgisini Karabağ’da aldı.

Arap-İsrail “normalleşmesi” adı altında Basra Körfezi’nden Kızıldeniz’e kadar olan bölgede Türkiye karşıtı bir eksen kuruldu.

Birleşik Arap Amirlikleri (BAE), Suudi Arabistan, Bahreyn, Mısır rejimi ile İsrail ve ABD’nin dizayn ettiği bu eksen, BAE’li Muhammed bin Zayed ve Suudi Veliaht Muhammed bin Selman üzerinden pazarlandı.

BAE, bölgemizdeki Türkiye düşmanlığının adresi haline getirildi. Muhammed bin Zayed, coğrafyanın tamamında Türkiye ile savaşa tutuştu. Erdoğan’a ve Türkiye’ye yönelik 15 Temmuz saldırısı dâhil, Zayed’in nefretinin ulaşmadığı hiçbir yer olmadı.

Karabağ savaşını aslında o başlattı.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD içeriden kuşatıldı! Başkenti işgal altında. Çöküş durdurulamaz. 18 Ocak 2021 | 2.872 Okunma Sosyal medya şirketleri, ABD’den sonra ilk hedef Türkiye’ye saldıracak... İhaleler çoktan dağıtıldı. 14 Ocak 2021 | 3.977 Okunma İmparatorluğun çöküşü.. ABD küreselleşmesi bitti. Kendi içinde yerelleşme çatışmalarına hazır olun. 11 Ocak 2021 | 3.899 Okunma Türkiye yükselirken alçalanlar: Menderes iması, Almanya iması, feci son iması. Yahu siz kimsiniz? 07 Ocak 2021 | 3.678 Okunma *Salgın sonrası fırtına var. *Türkiye 2021’de dünyayı çok daha fazla şaşırtacak! 04 Ocak 2021 | 6.200 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar