Neyin hazırlığı bu? İşgal ordusu mu çağıracaksınız? İstanbul’un üzerinde ABD uçakları mı uçuracaksınız?

İstanbul’un fethinden haz almazlar, Taksim’e cami yapılır çamur atarlar, Ayasofya açılır küçümserler....

GAZETE YAZARI
Neyin hazırlığı bu? İşgal ordusu mu çağıracaksınız? İstanbul’un üzerinde ABD uçakları mı uçuracaksınız?
31 May 2021, Pazartesi
BEĞENDİM

172
5
42
3
 222 TEPKİ
PAYLAŞ

Açık ve net söyleyebilirim: Çok yakında yine Dubai merkezli, patronluğunu ABD ve İsrail istihbaratının yaptığı bir müdahale, bir saldırı Türkiye’yi yoklayacak.

Bu sefer kimleri ortak seçecekler? PKK’yı kullandılar. FETÖ’yü kullandılar. YPG üzerinden Türkiye’yi vurdular. DEAŞ’ı kullandılar. Yeni müdahale girişiminde kimleri kullanacaklar, önemli olan bu ortaklığı ortaya çıkarmak.

Müdahalenin nasıl olacağını bilmiyorum. Ne tür yeni format deneyeceklerini anlamaya çalışıyorum. İçeride kimlerle çalışacaklarını sadece tahmin ediyorum. Ortaklığın şeklini, kullanılacak silahı öngörmeye çalışıyorum.

2023 öncesi son büyük tahkimatları yapıyorlar.
Ama yapılan hazırlığı görüyorum.İzliyorum. Nasıl ortam oluşturulduğunu, hangi çevreler üzerinden psikolojik yıkım yürütüldüğünü, yalan ve kurgu senaryolarının nasıl ve kimler tarafından üretilip servis edildiğini, içeriden kurulan siyasi partiler cephesinin bu çerçevede nasıl kullanıldığını, o siyasi liderlerin bu senaryoları nasıl pazarladığını görüyorum.

Bunlar muhalefet partilerinin çelişkileri değil, bir hazırlığın işaretleri. Bunlar....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı’nın “yeni düşman”ı kim olacak? Çin mi, Rusya mı yoksa Türkiye mi? 17 Haziran 2021 | 2.391 Okunma G-7 fotoğrafı: Bunlar mı 21. yüzyıla yön verecek? Türkiye sürprizini bekleyin! 14 Haziran 2021 | 1.239 Okunma Kılıçdaroğlu’na o listeyi kim verdi? Listede neler var? Ona ne vadedildi? Bir açıklama şart! 10 Haziran 2021 | 3.269 Okunma “İnadına Türkiye” diyenler toplanın! 07 Haziran 2021 | 1.125 Okunma Bunlar gelirse… Yıkıcı muhalefet ilk ne yapar? 21. yüzyılda sürpriz ülke Türkiye olacak. Ülkesini seven herkes mücadeleye katılmalı. 04 Haziran 2021 | 3.922 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar