Ne o? İkinci 15 Temmuz’a mı hazırlık yapıyorsunuz? Osmanlı’yı yıkanlarla, Türkiye’yi yıkmak için, pazarlık yapıyorsunuz!

Yeniden iç kavgalara, son sonu gelmez terör dalgalarına mahkûm etmek istiyorlar

Boğaziçi’ndeki bir avuç öğrencinin çok ötesinden bir senaryo, bir hazırlık var. Ucu Atlantik ötesine, Avrupa başkentlerine, terör karargâhlarına uzanan derin bir yapılanma var.

Bunu sadece içerideki muhalif siyasi partilerin ittifakı olarak görmeyin. Bir müdahale cephesi kuruldu. 17-25 Aralık, 15 Temmuz’dan sonra “başka bir format”ta hazırlık var.

Biden’dan sinyal geldikten sonra harekete geçtiler. Örtülü niyet, hesap, hazırlık, açık harekete dönüştürüldü.

Müdahale cephesinde bu sefer kimler var?


Bu cephenin içinde PKK ve DHKP-C gibi terör örgütleri var, 15 Temmuz’u yapan FETÖ’cüler var, bu örgütlerin vesayet altına aldığı siyasi partiler var. CHP....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karadeniz’de savaş engellenmeli. Kuzey’den kuşatma durdurulmalı. Türkiye ölümcül tercihe zorlanacak. Batı’nın “Doğu cephesi” olamayız. 12 Nisan 2021 | 1.776 Okunma Fukuyama SİHA’ları neden övdü? Durun, biz daha yeni başladık. Asıl sürpriz “tarih dönüşü”dür. 08 Nisan 2021 | 2.381 Okunma *O 104 emekli amiral: Hükümete muhtıra, Türkiye’ye ültimatom. *Bu bildiri “iç tehdit”tir. 05 Nisan 2021 | 1.644 Okunma Yeni bir seferberlik, Yeni kitlesel coşku, Yeni bir medya dili, Yeni bir toplumsal ağ.. Herkes Türkiye öncelikli dayanışmaya çağrılmalı.. 01 Nisan 2021 | 869 Okunma ​Süveyş, Kanal İstanbul, Montrö: Coğrafi Keşifler tersine döndü. Altı Müslüman ülkenin gücü Batı’nın eksenini değiştirir! 29 Mart 2021 | 2.887 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar