Mutant Virüs paniği: İngiltere bir gecede nasıl da tecrit edildi! Çok vahim bir hata bu! Salgın elbette bitecek. Dünya, Bill Gates gibi açgözlülerle savaşacak.

İngiltere’de; COVID-19 virüsünün mutasyona uğramış halinin ortaya çıkması büyük korkuya neden oldu. Bütün Avrupa’da tam anlamıyla bir panik başladı.

İngiltere’de; COVID-19 virüsünün mutasyona uğramış halinin ortaya çıkması büyük korkuya neden oldu. Bütün Avrupa’da tam anlamıyla bir panik başladı.

Bir yılda 1 milyon 700 bin kişinin ölümüne neden olan, ülkeleri kapatan, ekonomiyi neredeyse durduran, sosyal hayatı bitiren virüs, en önemlisi de, insan ırkının gelecek umutlarına çok ağır darbe vurdu.

Tam da “aşı bulundu, tedavi geliştiriliyor, bu kışı da atlatırsak bu iş bitti” derken İngiltere’deki olay patlak verdi. Mutant Virüsün yüzde yetmiş daha hızlı yayıldığı ilân edildi.

Virüsü insanlığa karşı silâh gibi kullanıyorlar.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD ve Avrupa’ya sesleniyoruz.. Türkiye’yi tehdit etmeyi bırakın! Bu riyakarlığa artık bir son verin! 25 Şubat 2021 | 748 Okunma PKK Gara’da, onlar içeride infaz yaptı. “Büyük Umutlar Ülkesi”: Artık her şey masada… 22 Şubat 2021 | 1.222 Okunma Dün Osmanlı’yı yıkanlar, bugün Türkiye’yi satıyor. Bu ‘son savunma’dır. Gurka’lara boyun eğecek değiliz biz! 18 Şubat 2021 | 1.534 Okunma Gara’da 13 şehit. Ne o? Terörü Dolmabahçe önlerine mi taşıyacaksınız! Muhalif partiler. Terörle, Kandil’le ilişkinizi kesin! 15 Şubat 2021 | 1.413 Okunma İnanmıyorsan göğe bak! Bilginin, zihnin, hızın sınırları zorlanıyor… 11 Şubat 2021 | 724 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar