Kılıçdaroğlu’na o listeyi kim verdi? Listede neler var? Ona ne vadedildi? Bir açıklama şart!

Yapılanları yıkma üzerine bir siyasi duruş masum değildir!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; “İktidara geldiğimizde Kanal İstanbul’u durduracağız. Kredileri ödemeyeceğiz. Şirketlerin parasını ödemeyeceğiz. Para veren ülke ile de aramıza mesafe koyacağız” dedi.

Hemen soralım: Başka hangi projeleri durduracaksınız? Hangilerine son vereceksiniz? Listenizde başka neler var ve bu listeleri size kim verdi?

O listeyi tanıyoruz biz. Bunları durdurmak için ülkeyi teröre boğdular.
İstanbul’u teröre boğan, yakıp yıkan, Anadolu’da mezhep savaşı tohumlarının ekildiği Gezi olayları sırasında da bir liste vardı. Dönemin Başbakan Vekili Bülent Arınç’a sunulan listede; “Üçüncü Köprü, Üçüncü Havaalanı ve Kanal İstanbul’un durdurulması” isteniyordu.

3. Köprü yapıldı. Yavuz Sultan Selim Köprüsü oldu. 3. Havaalanı yapıldı. İstanbul Havaalanı oldu. Kanal İstanbul içinse temel atma aşamasına gelindi.

Bunlara karşı çıkanlar, durdurulması için Türkiye’yi teröre boğanlar aslında Taksim Dayanışma Platformu......

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Batı’nın “yeni düşman”ı kim olacak? Çin mi, Rusya mı yoksa Türkiye mi? 17 Haziran 2021 | 2.389 Okunma G-7 fotoğrafı: Bunlar mı 21. yüzyıla yön verecek? Türkiye sürprizini bekleyin! 14 Haziran 2021 | 1.238 Okunma Kılıçdaroğlu’na o listeyi kim verdi? Listede neler var? Ona ne vadedildi? Bir açıklama şart! 10 Haziran 2021 | 3.268 Okunma “İnadına Türkiye” diyenler toplanın! 07 Haziran 2021 | 1.125 Okunma Bunlar gelirse… Yıkıcı muhalefet ilk ne yapar? 21. yüzyılda sürpriz ülke Türkiye olacak. Ülkesini seven herkes mücadeleye katılmalı. 04 Haziran 2021 | 3.919 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar