“İç işgalci”ler... Sömürge artığı, Türkiye düşmanı, vatan hainisiniz.

Türkiye’de çok ciddi bir “iç işgalci cephe” var. Biliyorum, ağır bir ifade ama her şeyi yerli yerinde tanımlayınca, üzerindeki boyayı kaldırınca, örtülü kimlikleri ayıklayınca ortaya böyle bir gerçek çıkıyor.

“Vesayetçi” demek yetmiyor. Bu, vesayetin de ötesi bir şey artık. Çünkü ülkemizin bir başka gücün himayesinde olmasını da yeterli bulmuyorlar. Bu yüzden “açık müdahale”, “doğrudan saldırı” yürütüyorlar.

Terörle bu siyasi oluşumların arasında bir bağ var. Hepsini aynı akıl, aynı irade yönetiyor.

Bu cephe; ABD ile, Avrupa ülkeleri ile, Rusya ile, Çin ile, İsrail ile, bazı Arap rejimleri ile, çokuluslu şirketler ile, küresel sermaye ile, bilinen her güçle ortaklık kurup Türkiye’yi durdurmaya çalışıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Noldu Zayed! Afrin ve Libya’dan sonra Karabağ’da da kaybettin! 23 Kasım 2020 | 2.081 Okunma “Türkiye Ekseni”nden Orta Kuşak Projesi’ne. Eğer bu yapılırsa Türkiye dünyanın eksenini değiştirir. 17 Kasım 2020 | 2.807 Okunma Aliyev yeni güçlü lider profilidir. Aliyev ve Azerbaycan yükseliyor! Erdoğan ve Türkiye fırtınası: “Büyük iddialar” dedik, şimdi “Büyük adımlar” atma zamanı. 13 Kasım 2020 | 1.832 Okunma Ne o, ABD’den sömürge valisi mi isteyeceksiniz? İstanbul sokaklarına ABD askeri mi çağıracaksınız? 09 Kasım 2020 | 3.039 Okunma Biden seçimi almadı, Trump tasfiye edildi. Dijital diktatörlük çağı: Twitter başkan devirdi 06 Kasım 2020 | 4.996 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar