Erdoğan’ı devirecek, Türkiye’yi durduracaktınız, o plana ne oldu?

Kudüs’ü İsrail’in başkenti yapmak için olağanüstü gayret sarfettiler. Ülkelerinin zenginliğini ve gücünü bu yönde seferber ettiler. Karşı çıkanları ya da planlarını açık edenleri yok ettiler.

ABD ve İsrail ne talimat verirse onu yapıyorlardı. Filistin halkını sattılar. “Yüzyılın Anlaşması” adını verdikleri bir projeyle Filistinlileri ebedi köleliğe mahkum etmeye çalıştılar.

ABD ve İsrail ile öyle pazarlıklar yaptılar ki; bırakın Müslüman dünyayı, kendi vatanlarına, Arap milletine bile ihanet ettiler.

MEKKE VE MEDİNE PAZARLIĞI

İslam iddiasından vazgeçtiler. Ellerinden gelse İslam’ı Arap yarımadasından kovacaklardı. Irak ve Suriye’ye dayatılan Baasçılığın bir tür yeni versiyonu onlar üzerinden servis ediliyordu.

Mekke ve Medine için gizli pazarlıklara yöneldiler. Bu iki kutsal şehir için de bir “Kudüs senaryosu” hazırlanıyordu ve onların eliyle uygulanıyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir tür Türkiye Baasçılığı, bir tür “Siyon” ayrıcalığı! 21 Kasım 2019 | 3.403 Okunma Kadife Devrim ve Arap Baharı bitti. Peki ya bu yeni dalga ne? 19 Kasım 2019 | 5.451 Okunma Skandal beklediler, olmadı. AB ile dövenler şimdi ABD silahı ile vuruyor. 16 Kasım 2019 | 4.329 Okunma Erdoğan-Trump zirvesinden ne çıktı? İçeride kimler hayal kırıklığı yaşadı? 15 Kasım 2019 | 6.404 Okunma Dünya tersine döndü! Trump: Darbeyi durdurun. 09 Kasım 2019 | 5.389 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar