Erdoğan sömürge düzenini sarsıyor

Türkiye’ye inanmak, ona güç vermek, onunla yürümek, 21. yüzyılın büyük gücünün yükselişine katkıda bulunmak, onu buralara taşıyan öncülere destek olmak bu ülkede yaşayan herkes için vatan borcudur.

Türkiye Ekseni artık tek siyasi kimliktir. Bunun dışında her arayış, etrafımızda kurulan cephelerin işini kolaylaştırmaktan, elini güçlendirmekten başka bir anlam ifade etmeyecektir.

Bu eksen daha da hızlanarak yol alacak, daha da güçlenerek başarıya ulaşacak, onu zayıflatmaya dönük bütün arayışları boşa çıkaracaktır.

Yan yollara sapıp, eski hikayelere kapılıp, Türkiye’nin üstünde öncelikler belirleyenler bu yüzyılı ıskalayacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Türk ordusu satıldı” diyen; Karabağ’da Ermeni, Libya’da Hafter, Ege’de Yunan, Suriye’de PKK’dır. 30 Kasım 2020 | 1.961 Okunma Noldu Zayed! Afrin ve Libya’dan sonra Karabağ’da da kaybettin! 23 Kasım 2020 | 2.092 Okunma “Türkiye Ekseni”nden Orta Kuşak Projesi’ne. Eğer bu yapılırsa Türkiye dünyanın eksenini değiştirir. 17 Kasım 2020 | 2.809 Okunma Aliyev yeni güçlü lider profilidir. Aliyev ve Azerbaycan yükseliyor! Erdoğan ve Türkiye fırtınası: “Büyük iddialar” dedik, şimdi “Büyük adımlar” atma zamanı. 13 Kasım 2020 | 1.832 Okunma Ne o, ABD’den sömürge valisi mi isteyeceksiniz? İstanbul sokaklarına ABD askeri mi çağıracaksınız? 09 Kasım 2020 | 3.041 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar