Dün Osmanlı’yı yıkanlar, bugün Türkiye’yi satıyor. Bu ‘son savunma’dır. Gurka’lara boyun eğecek değiliz biz!

Bütün büyük kuruluş veya yükseliş dönemlerinde aynı kavgayı verdik, aynı ihanetlere tanık olduk

On üç insanımızın kaçırılıp Irak topraklarında bir mağaraya hapsedilmesi, orada infaz edilmesi, aynı örgütün ABD tarafından, gözümüzün önünde, silahlandırılması bizi ölümcül bir karara zorluyor.

Koca Türkiye’yi; terörle terbiye etmek, boyun eğdirmek isteyenlere mi teslim edeceğiz yoksa dünyayı karşımıza alma pahasına da olsa, bir büyük Türkiye mi inşa edeceğiz!

Dışarıda ve içeride tek mücadele, tek hesaplaşma, tek çatışma budur!

Türkiye içindeki ana siyasi cepheleşme budur.

Dün Osmanlı’yı yıkanlar, bugün Türkiye’yi satıyor.
Türkiye’nin yanında olanlarla karşısında olanlar..

Türkiye’yi büyütmek isteyenlerle küçültmeye çalışanlar..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni bir terör dalgası geliyor. İçeriyi bunun için hazırladılar. Savunmada kalmak intihardır. 01 Mart 2021 | 2.711 Okunma ABD ve Avrupa’ya sesleniyoruz.. Türkiye’yi tehdit etmeyi bırakın! Bu riyakarlığa artık bir son verin! 25 Şubat 2021 | 799 Okunma PKK Gara’da, onlar içeride infaz yaptı. “Büyük Umutlar Ülkesi”: Artık her şey masada… 22 Şubat 2021 | 1.236 Okunma Dün Osmanlı’yı yıkanlar, bugün Türkiye’yi satıyor. Bu ‘son savunma’dır. Gurka’lara boyun eğecek değiliz biz! 18 Şubat 2021 | 1.536 Okunma Gara’da 13 şehit. Ne o? Terörü Dolmabahçe önlerine mi taşıyacaksınız! Muhalif partiler. Terörle, Kandil’le ilişkinizi kesin! 15 Şubat 2021 | 1.413 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar