Cephede de güçlüyüz masada da güçlüyüz..

Kimse çamur atmaya, bahane bulmaya, hata aramaya kalkmasın; Türkiye sahada da kazandı, masada da.. Bundan sonra kazanmaya da devam edecek.

İran sınırından Akdeniz’e uzanan, Türkiye’yi güneyden çevrelemeye dönük o “terör koridoru” bir daha asla gerçekleşemeyecek. Askeri olarak da, terör üzerinden de, siyasi ve ekonomik baskılarla da gerçekleşemeyecek.

21. YÜZYILIN EN BÜYÜK TEHDİDİNİ BİTİRİYORUZ..

Arkasında kim olursa olsun, hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın o harita planı uygulanamayacak. Çünkü bu plan, sadece o koridorla bitmiyor. Çünkü Irak’ın, Suriye’nin, Türkiye’nin parçalanması esası üzerine kuruldu.

Bu yüzden de, hiçbir ülke, güç ya da örgüt, Türkiye’den buna boyun eğmesini beklemesin. Karşımızda ABD de olsa, Rusya da olsa, PKK ya da DEAŞ da olsa, Avrupa ya da İsrail de olsa bu böyledir, Türkiye buna izin vermeyecektir. Vermeyecek gücü ve aklı da vardır.

Fırat Kalkanı ve Afrin müdahalesiyle Batı kapısını kapattığımız, Pençe Harekâtı ile Doğu kapısını kapattığımız, ülkemize yönelik 21. yüzyılın en büyük tehdidi ortadan kaldırılıyor, kaldırılacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kadife Devrim ve Arap Baharı bitti. Peki ya bu yeni dalga ne? 19 Kasım 2019 | 5.407 Okunma Skandal beklediler, olmadı. AB ile dövenler şimdi ABD silahı ile vuruyor. 16 Kasım 2019 | 4.317 Okunma Erdoğan-Trump zirvesinden ne çıktı? İçeride kimler hayal kırıklığı yaşadı? 15 Kasım 2019 | 6.398 Okunma Dünya tersine döndü! Trump: Darbeyi durdurun. 09 Kasım 2019 | 5.387 Okunma Ülkemi uyarıyorum: Türkiye düşmanlığı adres değiştirdi. 06 Kasım 2019 | 11.396 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum